NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco je stále číslo 1

Datum: 12. 10. 2008 23.49 | Autor: Falco1957 | 1311× | Kategorie: zahraniční hitparády | Komentáře: 0

 

 

Falco je pořád ještě číslo 1

 

Senzační úspěch - dvojité vedení dvou dvojic nosičů v Charts

V popovém nebi teď nechává zpěvák na plné pecky bouchat zátky od šampaňského..." informuje blíže neudaný zdroj, patrně časopis KRONE, vydání ze 14. února 2008.

Falco zase jednou tvořil a i deset let po své smrti tak psal dějiny rakouské popové hudby. Jsou to 2 dvojalba, vydaná postupně v roce 2007 a 2008, která se závratnou rychlostí vyšplhala z bodu nula na vrcholy Charts:

 

1. dvojalbum Falco Symphonic, tj DVD a k němu stejnojmenné CD, vydané v únoru 2008 u příležitosti desátého výročí zpěvákova úmrtí

2.  dvojalbum Hoch wie nie, rovněž DVD a CD, (černý obal, obnovené vydání), které bylo vydáno již o rok dříve, v roce 2007 u příležitosti nedožitých zpěvákových padesátin.

Obě dvojalba, která byla rovněž představena časopisem KRONE v podobě bezplatných úryvků na nosičích, které byly přílohami k časopisu, měla již v únoru platinový status. Je to nebývalý úspěch, jaký dějiny rakouské hudby dosud ještě nikdy nezaznamenaly, svědčící o tom, že kdyby zpěvák Falco znovu začal zpívat, byl by opět na prvním místě, a to určitě nejen v Rakousku.

Vzhledem k tomu, že doba již pokročila a situace v Charts se mění, začínáme dnešním dnem pravidelně sledovat umístění nejen těchto dvou dvojalb, ale i dalších nosičů, vydaných v nedávném období, na rakouských i evropských Charts.

Dagmar, autorka

  

Komentář z předchozího blogu, který jsem našla dnes při přenášení tohoto článku:
01.01.09,19:09:07,Adélka  adas.aerobic@seznam.cz 
Co to je za hrůzu???
 
Dagmara, autorka, 3.5.2009:
Adélku s aerobikem neznám, ale vzkazuju jí, byť opožděně:
"No prostě je to hrůza. Bude lépe, když navštívíš paní Šípkovou, ta ti pomůže."
P.S.: Tvůj dotaz potěšil.

 
 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1