NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

DJ Ötzi o Falcovi - Byl mým vzorem

Datum: 30. 4. 2009 21.05 | Autor: Falco1957 | 1536× | Kategorie: VIPs über Falco | Komentáře: 0
 
 
 
 
DJ Ötzi - Er war mein Vorbild
 
 
 
 
 
 
 
 
DJ Ötzi o Falcovi

Rozhovor. „Byl mým vzorem"

 

Hans Hölzel byl již rok po smrti, když DJ Ötzi v roce 1999 s písní Anton aus Tirol (pozn. překl.: Anton z Tyrolska) na 75 týdnů začal ovládat žebříček Austro-Charts. Ale to je přesně to, co ho nutí k tomu, aby se u tématu ohledně Falca vážně zamyslel a analyzoval.
Friedle sám (více než 16 milionů prodaných desek) vidí úspěch sokola jako dvousečnou zbraň. „Musel mít kolem sebe skvělý tým. Nebo sám rozpoznal znamení doby. Neboť ve správnou dobu pracoval se správnými lidmi. V týmu Bolland & Bolland měl geniální partnery!", říká Friedle v rozhovoru se deníkem RAKOUSKO.
Sám nechce posuzovat, proč se Falcův život tak tragicky změnil. „K tomu vedu s mojí ženou a mojí dcerou příliš normální život. Zcela v protikladu k Hansovi Hölzelovi", říká. „Především celkové rodinné poměry a celá záležitost týkající se jeho dcery. To, z čeho já čerpám sílu, je harmonie z nejužšího kruhu. Možná to bylo právě to, co mu chybělo!"
To, že úspěch způsobuje do určité míry závislost, je riziko, kterého si je třeba být v hudební oblasti vědom. „Já vím, kam chci mou kariéru směřovat" říká Friedle. Na to, zda to bylo na základě jeho úspěchu jasné Falcovi, nedokáže současný rakouský nejúspěšnější hudebník odpovědět. „Možná toho ukáže víc film - podívám se na něj!" říká DJ Ötzi.
(scn)

 

 


Zdroj/Quelle: Österreich vom 7.2.2008

 

Překlad/Übersetzung ins Tschechische: Dagmara/Falco1957

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1