NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO - zveřejněný umělec a jeho nezveřejněné songy

Datum: 8. 2. 2010 6.38 | Autor: Falco1957 | 1621× | Kategorie: Unveröffentlichte Songs | Komentáře: 0

 

Falco
 

Pátráme po Falcových nevydaných písních

A pátrá nás víc, když už se Falcův manager Bork stará spíše o drby z Falcova soukromého života, než aby hledal ve svých šuplících, anebo alespoň kontaktoval firmy, u nichž Falco mohl vydávat v době po rozchodu s ním. A když se ani po vydání alba SPIRIT NEVER DIES nedokázali blíže vyjádřit k tématu Falcových dalších nevydaných songů ani producenti Rob a Ferdi Bolland, Robert Ponger, nebo některý z členů Falcovy skupiny Falcoband.

A já převelice chválím práci svého kolegy - webmastera Mirka z Teplic (alias DjembaM), který vydal velice pěkný a přehledný článek na toto téma. Celý tento článek můžete najít na této adrese:

A také chválím Lucy_cz, která na znovu se probouzejícím českém diskusním fóru o Falcovi uvedla také velice zajímavý odkaz na Razyboard, kde se o Falcových nevydaných písních také diskutovalo.

A zbývá mi doplnit Mirkovy a Lucčiny informace, abychom se sem do tohoto článku mohli vracet pokaždé, když Falco zase „vydá" nějaké nové album a my si budeme moci zase odškrtnout další „položku ze seznamu", když objevíme další z jeho krásných písní.Tak tedy: uvádím ještě jednou článek ze stránky

 http://www.webwideworlds.com/einzelhaft/unreleased.htm

který je, nebo by měl být, vodítkem pro každého pátrajícího fanouška a kam se občas vracím, abych si ucelila informace (odkaz na tento článek má také Mirek Djemba na své stránce):

Falco - nezveřejněné songy - Einzelhaft 

uvádím diskusi na Razyboardu, kterou nám avízovala na Falco-fóru Lucy_cz na tomto odkazu:

 http://www.razyboard.com/system/morethread-unveroeffentlichte-bolland-tapes-falcofans-2122258-5102989-0.html

 

Razyboard

a uvádím také výňatek z Interview s Haraldem Kloserem, autorem filmových scénářů, který pochází z rakouského Vorarlbergu a v současné době pracuje pro Hollywood jako hudební skladatel a scénárista a svého času pracoval i pro Falca. V tomto Interview jsem také nalezla zmínku o tvorbě Haralda Klosera spojené s Falcem. Zde je výňatek z toho Interview, které se konalo 3.3.2008:

Harald Kloser - Interview

Celé Interview s Haraldem Kloserem si zájemci mohou stáhnout zde:

formát pdf-download: http://sux.cz/0cd0

formát Word-download: http://sux.cz/f4e7

A ještě připojuji klipy, které na You Tube nahrál autor stránky Falcoheaven a které se vztahují k dosud nevydaným Falcovým písním:

 

Falco Unreleased Track " New York City Girls "

Falco Unreleased Track " Angst "

Falco - Jeanny US Unreleased Remix

 

A dopřesňuji všechny uvedené informace. Takže - jak psal Mirek, leckteré z písní, které jsou uvedeny ve všelijakých starších seznamech a diskusních fórech, již máme. A tady jsou ty zbývající, dosud nezveřejněné songy, po kterých budeme pátrat dále:

Angst

Another unreleased recording with Bolland & Bolland.

Force To Force

Recorded for the "3" album, but it didn't make it.

Le Freak

Chic cover performed by Falco during "20 years Spinning Wheel" concert.

Funky Egypt

Jung Sein, A Haertn Ham

Performed with "Umspannwerk".  Unknown if this was ever officially released on album or single. 

Rap Rap Rapsody

Song written by Bolland & Bolland that they offered to Falco. Not clear if it ever was actually recorded, or if even a demo exists.

Sergeant P.

Beatles cover performed by Falco at School Of Poems.

Tomorrow Never Knows

Another song from the Beatles that Falco mentions in the fax on the album sleeve of Out Of The Dark Into The Light. Was it really recorded or was it just a joke?

Vidiot

Recorded for the "3" album, but it didn't make it.

"1 more song"

In an interview in 1997, just after the "Naked" flop, Falco said the he wanted to remove two songs from the Out Of The Dark album and record two new ones. One of those two old songs was "Push! Push!" But which was the other one? 
Or perhaps it doesn't exist because according to producer George Glueck "Push Push" was the only recorded song that didn't make the album.

"2 more songs"

Besides the songs on "Wiener Blut" and "Verdammt Wir Leben Noch" there are at least two more songs still unreleased from the 1987 recording sessions with producers Gunther Mende and C. Derouge.

"even more songs"

According to the newspaper "Krone" Falco has recorded with the Swiss group Yello. The tapes were submitted to a record company in the U.S. but were never returned.
Yello representatives neither confirm nor deny this story.

 

No a ... mějme k tomuto našemu pátrání také několik pěkných fotek našeho tajemného „vydavatele", jako vždy krásného FALCA (který pro nás už zajisté chystá na tento rok další novinky):

 A závěrem prosím a nabádám znovu a znovu všechny, kdož by našli jakoukoli novou info o Falcových nevydaných písních:

hlaste se, nenechávejte si jen pro sebe své poznatky a informace. Jsme tady:

Falco1957@seznam.cz

nebo na českém diskusním fóru a Falcově a Dagmařině svobodném fóru.

TAK DEJTE VĚDĚT !!!
 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1