NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO - Symphonic Wiener Neustadt Konzert 1994 - několik písní z koncertu

Datum: 23. 8. 2009 21.14 | Autor: Falco1957 | 1808× | Kategorie: SYMPHONIC WR Neustadt 94 | Komentáře: 0
 
SYMPHONIC
WIENER NEUSTADT KONZERT 1994
 
 
Falco - SymphonicDámy a pánové,
rády bychom vám zde předvedly ten slavný koncert. který patří, hned vedle koncertu Donauinsel 1993, mezi posluchačské lahůdky. Jenže - tento koncert je ještě příliš čerstvou nahrávkou a na všech video-portálech proto ještě velice dbají o to, aby zveřejněním nahrávky (a tudíž jejím poskytnutím ke stažení) nedošlo k porušení autorských práv.
 
 
 
Falco - SymphonicPokoušely jsme se s Lucy několik týdnů o všelijaké finty, ale vše marno. Na každém z nich můžeme mít jenom částečnou sehrávku. Takže - to, co vám zde předkládáme - to považujte za prezentaci koncertu, nikoliv za kompletní koncert. 
 
No a kompletní koncert - je nejlépe opatřit si v obchodě. Abyste nerozzlobili ty, kteří ten koncert vyrobili a kteří se tolik hlásí k Falcovi. A ano - oni k Falcovi opravdu patří, protože ten koncert udělali vynikajícím způsobem. Ale patří skutečně k Falcovi jen do té doby, dokud se jim za to platí. Pokud by měli něco ukázat a nedostali za to svůj výděleček,... 
 
No, přeji pěkný poslech. Já se vzdálím. Jdu zvážit, zda si za návštěvu tohoto webu, na němž je tolik zadarmo udělaných překladů, také nenechám platit.
Dagmara/Falco1957

 
Falco - Symphonic
 
 Falco - Symphonic

Falco - Symphonic
 
P.S.: nebojte, nenechám. To byl jen hořký vtip. Já totiž Falca skutečně miluju a nikdo mi za překlady článků o něm nic platit nemusí. Stačí, když Falca budete mít rádi. A často sem za ním budete chodit.

 
 
 Intro a The Sound of Music

 

Monarchy now

(upload se nezdařil)

 

Dance Mephisto

 

Les Nouveaux Riches

(upload se nezdařil)

 

Junge Römer

(upload se nezdařil)

 

Ganz Wien

 

Jeanny und Coming Home

 

Titanic


Vienna Calling

(upload se nezdařil)

 

Nachtflug

 

Rock me Amadeus


Helden von Heute 

Fiktivní rozhovor Lucy a Dagmary po dokončení tohoto článku:

Dagmara: "Lucko, to je děs, co? Tohle torzo si teda za rámeček nedám. Bych se na to mohla vysr...dopr..., kdejakej koncert tu máme a zrovna Symphonic takhle zdup...""

Lucy:  "Ale já za to fakt nemůžu. Počkej, juknu ještě na Čeknito. Nebo to znova nastříhám..."

Dagmara: "Nech to bejt. Já na Tiny už kempuju, už mě to neba. A chci už vyhodit ty you-tubácký děsy z kompu, brzdí mi to tu provoz, je toho už giga a půl."

Lucy: "Mmt, ozvu se za chvíli, Zuzík leze na strom, musím ji jíti sundati. A Terka se právě posrala..., jdu jí plíny vyměniti. A pak se jdeme šplouchnout, možná ještě pak budu...jestli neupadnu, bych šla dělat hají..."

Dagmara: "Kdy budeš zejtra?"

Lucy: "Zejtra ne, běhám po úřadech, pozejtří ne, ve středu. Večer. Pja pja, už musím. H. je tu, musím dělat véču..."

Dagmara: "Takže co? Zase dneska konec...?"

Lucy: neodpovídá (už dneska nebude), z druhé strany příjde jen pusinkovací smajlík.

 

Dagmara: píše asi za půl hodiny vzkaz pro Lucy: "Ty woe, právě jsem něco našla. Video. A jsou v ňom články o Symphonicu. Jdu to sfotnout a přeložit. Ty, to je hustý...já ho milujůůů..."

Z druhé strany se ozve už jen žbluňknutí, to jak Lucy spadlo spojení na Skypu...

 

A než Lucy restartuje počítač, zaopatří rodinku a probojuje se znovu ke kompu, já mezitím sfotnu jedno krásný video. Jsou v něm nejen ty články o tom, jak se dělal Symphonic, ale ještě jsem našla nějaký dokumenty, výňatky z novin. A na jistým webu jistý vídeňský radnice (nechci jmenovat, ale je to Wiener Neustadt) taky zapomněli zaplombovat proti stažení další video a info o tom koncertu. Tak jdu na to. Jsem tady a nic mi neunikne, nemaj šanci...juhůůů, bude další článeček...!!!

 

TAK SE TĚŠTE... BRZY TO VYJDE !!! A JE TO SUPROVNÍ !!!

Vaše milující (a někdy děsně naštvaná a rozčílená) Dagmara/Falco1957

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1