NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ FALCŮV OBRÁZEK, VÍTĚZKA A ODMĚNY PRO NI

Datum: 23. 3. 2009 8.00 | Autor: Falco1957 | 1372× | Kategorie: Soutěže Falco-fóra | Komentáře: 0

 

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ FALCŮV OBRÁZEK,

VÍTĚZKA A ODMĚNY PRO NI

Vítězem soutěže o tvorbu nejhezčího Falcova obrázku je stává se 14 hlasy

KAMILA ONDRUCHOVÁ,

Falco-fanynka, webmasterka dvou webových stránek o německých umělcích, úspěšná pisatelka školních referátů na téma Falco. Zde na Vševjednom nedávno založila novou stránku a já se nemůžu dočkat, co na ní všechno bude. Je ze Znojma a to je na hranicích (Hevlín). No, má Kamíček blízko do Rakouska, tak jezdí. A vozí pěkný časáky s články k Falco-tématice. Je čilá a zvědavá, jen žasnu, kolik dotazů ke zpěváku Falcovi má. A přiznám se, už mě ve svých vědomostech i trumfnula. Tak, Kamčo, ať ti tohle nadšení dlouho vydrží.

GRATULUJEME

Odměny jsme připravovaly s Lucy Hendrychovou a Lucinka mě při tom naučila několik grafických prográmků, k nimž patří i Zoner a Corel. Tady jsou krásná a elegantní  dílka, která připravila Lucy pro naši vítězku:

Lucčiny obrázky pro Kamču:

Falco - soutěž

 

Falco - soutěž

  Falco - soutěž

 

 Falco - soutěž

 

 Falco - soutěž

 

 

A tady je moje dílko, ne tak jemné, ale snažila jsem se taky. Bylo to v poslední den hlasování a obrázek jsem vyráběla v pěti programech, no, celkem skoro 5 hodin. Snad se ti, Kamíčku, bude líbit.

Falco - soutěž

 

A ještě jeden dáreček - je to prográmek PLANETS a když si jej instaluješ do písíčka, na monitoru budeš mít kouzelné svítící planety, které se střídají. A veškeré složky a soubory, co máš na ploše, budou podloženy tmavě červeným podkladem. Opravdu efektní. Snad teda půjde poslat mailovou poštou.
Vypadá to asi takhle jako na tom dolním obrázku, ale v živým provedení je to ještě hezčí. A jestli se mi podaří z něj dostat obrázky těch planet, tak bude další sada Falco-obrázků. Do těch se přece Falco výborně hodí.

 Falco - soutěž

 

A protože mám ráda pejsánky a jednoho jsem onehdy potkala a hrozně se mi líbil, tak ti ho, Kamčo, dávám. Snad takovýho ještě nemáš ve svých sbírkách. A snad máš taky ráda pejsky.

 

Falco - soutěž

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1