NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco v dosahu novinářských kachen - příspěvek do soutěže

Datum: 15. 3. 2009 21.04 | Autor: Falco1957 | 1966× | Kategorie: Soutěže Falco-fóra | Komentáře: 0

Tento příspěvek, rozdělený do dvou článků, hodnoťte, prosím, v anketě o nejhezčí Falcův obrázek jako příspěvek soutěžícího Romana - FAVORITEN

Vážení čtenáři,

O zpěváku Falcovi, vlastním jménem Johannu Hölzelovi, je ve všeobecném povědomí několik závažných omylů, které bychom nyní chtěli vyvrátit. Podnikli jsme proto pátrání stoletími a přinášíme vám nové a zaručeně pravdivé informace, které vás možná budou šokovat, ale které jsou opravdu a zaručeně pravdivé.

Prvním nesprávným údajem, který je uváděn je datum zpěvákova narození a úmrtí. Je to rozmezí let 1957 - 1978. A je to omyl. Je již vědecky dokázáno, že onen zmíněný zpěvák nikdy nezemřel, nýbrž že bloudí věky a staletími a čas od času převezme na sebe podobu některé z významných osob našich dějin, aby znovu a znovu dobýval svět. Důkazy přinášíme zde:

WOLFGANG AMADEUS MOZART alias FALCO

Falco - Karikatura

Poprvé spatřil Falco světlo světa 27. ledna 1756 a bylo to v rakouském Salzburgu. Narodil se jako Wolfgang Amadeus Mozart. Již od mládí se vyznačoval značným hudebním nadáním a záhy se stal jedním z největších hudebních skladatelů a virtuosů všech dob. Již zde jsou důkazy - porovnejme Mozartovo působení již od věku 4 let v hudební sféře, byl přece zázračným dítětem. Jediným rozdílem mezi Mozartem a Johannem Hölzelem je hudební nástroj. U Falca v osobě Mozarta to byl kladívkový klavír, u Falca jako Johanna Holzela to byla tahací harmonika. To však je detail.

Obě osoby lze poznat rovněž podle toho, že oba již od časného mládí pořádali hudební turné, na nichž se proslavili. Oba byli ctižádostiví a velmi talentovaní, oba ve svých dílech používali hovorovou němčinu. Dalším svědectvím je srovnatelná postava obou osob, způsob života i předčasné úmrtí. Falco - nedožité 41.narozeniny, Mozart zesnul ve věku 35 let. Taktéž příchylnost k ženskému pohlaví, pozemským radovánkám, fenomenální paměť, znalost několika světových jazyků, to jsou povahové vlastnosti obou osob. Nebo jenom jedné? Falca alias Mozarta? Posuďte sami:

Pátrali jsme po světových archívech a přinášíme vám několik starých archívních portrétů, které zcela jasně prokazují fakt, že Mozartem nebyl nikdo jiný, než Johann Hölzel. Vlevo vidíte dobový portrét, značně zidealizovaný.

W.A.Mozart

Skutečná Mozartova podoba však byla tato:

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

 Falco Amadeus

Falco Amadeus

Na dalších archívních záběrech pak přinášíme důkaz o značně výstřední Mozartově povaze, která je opravdu srovnatelná pouze s povahou zpěváka Falca. Jsou to záběry z jednoho ze světových turné. Mozart - Falco již ve své době prokazoval náchylnost k tzv. těžkým mašinám - svá světová turné pořádal na tomto dopravním prostředku. (na snímcích s nejbližšími přáteli - vídeňskými motorkáři).

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

 Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

 Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

 Falco Amadeus

LUDVÍK II. BAVORSKÝ alias FALCO

Ludvík II. Bavorský

Falco se znovu objevil na světové scéně v postavě krále a císaře Ludvíka II. Bavorského a svou druhou životní pouť započal v roce 1845. Prvním srovnáním obou mužů je rodný Ludvíkův Mnichov, místo to velmi oblíbené zpěváka Falca. Dále je to náchylnost Ludvíka ke kultuře a hudebnímu umění, vzpomeňme Ludvíkova vztahu k Richardu Wagnerovi. Rovněž fakt, že Ludvík nebyl svými současníky náležitě chápán, stejně jako v některých případech Falco, i způsob předčasného úmrtí krále a císaře Ludvíka, značně záhadný a dodnes opředený pověstmi o sebevraždě, či snad vraždě. Stejně jako místo uložení ostatků Wolfganga Amadea Mozarta, taktéž ani místo, kde spočívají ostatky císařovy, nejsou známa. A naskýtá se zde otázka: Zemřeli vůbec tito lidé? Ne, není to možné. Žijí dál v našich srdcích a svých dílech.

Na snímcích:

Falešný císař - vlevo - závistivě pokukuje po skutečném císaři - Ludvíku II. Falcovi Bavorském. Kdepak asi císař Falco Bavorský sehnal tu krásnou mušku, co má na svém levém líci?

Falco The Sound Of Musik

Vyobrazení skutečného císaře

Falco

Dobová zidealizovaná malba domnělého císaře Ludvíka II. Bavorského

Ludvík II. Bavorský

Několik  fotek z Ludvíkova soukromí:

V nočních hodinách tajně navštěvoval kapli na zámku Neuschwanstein aby se tam ve své pravé podobě věnoval opernímu zpěvu. Právě v těchto místech se zrodila proslulá Falcova píseň Rock Me Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus 

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Falco Amadeus

Pokračujme však dál v našem zkoumání, následujte nás do dalšího článku...

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1