NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco v dosahu novinářských kachen - 2. díl

Datum: 15. 3. 2009 21.43 | Autor: Falco1957 | 3256× | Kategorie: Soutěže Falco-fóra | Komentáře: 0

FALKO WEISSPFLOG alias FALCO

Nadlouho po domnělé smrti císaře však Johann Hölzel nezůstal mimo náš pozemský svět, vrátil se mezi nás v podobě význačného sportovce, východoněmeckého skokana na lyžích Falko Weisspfloga.

Narodil se nikoliv až v roce 1957, ale již v roce 1954, a to  ve východoněmeckém městě Pleissa. Proslul jako světová kapacita ve skoku na lyžích, mezi jeho největší úspěchy patří vítězství v Garmisch - Partenkirchenu, Obersdorfu, Bischoffshofenu, Innsbrucku a Oberstdorfu.

Na snímcích se svojí první a jedinečnou ženou:

Falco a Isabella Vitkovic
 

Po příjezdu na místo činu:

Falco
Falco
Falco
  

Zde na původní, ne příliš věrohodné fotografii:

 

A zde na fotografii rekonstruované naším redakčním týmem:

 

Pamětní fotografie z Turné čtyř můstků

(všechny čtyři můstky jsou vidět v pozadí)

Falco

A máme již závažné důkazy o tom, že Falco nebyl znám světu pouze jako mistr ve skoku na lyžích Weisspflog, ale také jako český mistr skoku na lyžích Jiří Raška, a že dodnes mezi námi působí pod jménem Raškova vnuka Jiřího Mazocha. Po těchto důkazech momentálně pátráme.

V každém případě však zachovejte klid, kdybyste Falca náhodně spatřili třeba v Harrachově, či přímo v Raškově rodném  Frenštátě pod Radhoštěm. Se vší pravděpodobností se nejedná ani o skokana Rašku, ani o jeho vnuka Jiřího Mazocha. Bude to zřejmě Falco, aka T-MA.

Fotografie domnělého Falca alias skokana Rašky:

 

 

NIKI LAUDA alias FALCO

Ani v současné době není však Johann Hölzel od nás daleko vzdálen a na vídeňském ústředním hřbitově bychom jej opavdu jen stěží našli. Momentálně působí totiž v osobě šampiona

Andrease Nikolause Laudy, tedy Nikiho Laudy, vídeňského rodáka, letce a bývalého pilota Formule 1 (a pilota stájí McLaren, Ferrari a Brabham).

Falco Niki Lauda
Falco Niki Lauda

Výše: foto z různých oslav vítězství v závodech Formule 1

 

I v této osobnosti Falco s úspěchem dokázal světu své schopnosti a nadání. A nejen to, minulý rok se znovu oženil s mladou letuškou z jedné ze svých společností, našel konečně duševní pohodu a tolik hledané rodinné zázemí a těší se výbornému zdraví.

Zde uvádíme několik fotek, na nichž je oficiálně vyfotografován Niki Lauda. Ve skutečnosti ale, když si podrobně tyto fotky prohlédnete... laik se diví a odborník by zmateně řekl „No Comment".

Falco v převleku za Niki Laudu:

Niki Lauda

Falco bez převleku, ale zato v kšiltovce:

Falco

Společná fotografie:

Falco unf Niki Lauda

Detail fotky po námi provedené rekonstrukci:

všimněte si muže v červené kšiltovce

Závěrem:

Jak jsme tedy již předeslali, Falco nikdy nezemřel, žije dodnes. A žít vždy bude. A to nejen v našich srdcích a svých písních. A ať již svět dobývá v osobě slavného hudebního skladatele, císaře, skokana na lyžích, či jezdce Formule 1, vždy své slávy dosáhne. O svých schopnostech a nadání nás již v průběhu staletí přesvědčil.  A doufáme, že opět předvědčí.

Redakční tým: FAVORITEN + Edelweiss666

Foto: z archívu redakce

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1