NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco in Russia at the Festival "White Nights in St. Petersburg" - foto z písně Monarchy now

Datum: 25. 1. 2010 13.50 | Autor: Falco1957 | 1407× | Kategorie: Skt.Petersburg | Komentáře: 0

 

 

Foto z písně Monarchy now jsem také pořídila v době, kdy byl videosnímek na You Tube.

                                

A zde máme jeden malý problém: Předvedla jsem vám ve dvou rubrikách celkem 6 snímků. Falcův přílet do Moskvy, jeho rozhovor v moskevském rádiu a píseň DER KOMMISSAR - to jsou zcela určitě záběry z Falcova koncertování v Moskvě. Ty články jsou uvedeny v této rubrice:

http://falco1957.mujblog.info/moscow_russia_1995/

Definovala jsem je jako KONCERT.

 

 

Písně TITANIC a MONARCHY NOW byly na You Tube zcela jasně označeny jako snímky, pocházející ze Skt. Petersburgu, z festivalu WHITE NIGHTS.

 

Má to ale háček: Jednak jsou všechna videa až nápadně podobná a připadá to spíše, jako by šlo o snímky z jednoho koncertu. A za druhé - V jednom z prvních rozhovorů po příletu na letiště Šeremetěvo Falco říká, že je poprvé v Moskvě a předtím už byl dvakrát v Petersburgu. Ale - na konci písně Monarchy now jej vidíme v autě s jeho přítelkyní Beatricí, která jej přece doprovázela v Moskvě. Tak jak to tedy bylo?

Buď jsou všechny snímky opravdu z Falcova moskevského hostování, anebo Beatrice doprovázela Falca i do Petersburgu? Anebo se jedná jenom o popletenou montáž ruských reportérů, kteří k sobě připojili snímky, které k sobě nepatří a nevhodně je označili?

Záhada.

No, ale nezoufejme. Snad budu mít štěstí a ta hezká mladá dáma, co ji vidíte na fotkách vedle Falca, (dnes velice milá a sympatická 35-letá žena), pomůže objasnit tuto záhadu Snad, přislíbila to. Tak mi držte palečky, ať mi Interview s ní vyjde.

Dagmara/Falco1957

               


 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1