NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

CD - kolekce "Falco – Rarities", aneb Hokus pokus marokus

Datum: 11. 2. 2010 6.35 | Autor: Falco1957 | 1525× | Kategorie: SKANDAL-SONGS | Komentáře: 0

 

 

CD-kolekce "Falco - Rarities", aneb Hokus pokus marokus

AndyMusic - Falco

Když někde na netu vidím název FALCO RARITIES, opravdu nevím, co si mám o této podivné kolekci 6 nosičů myslet. Některé tracky jsou k sehnání, některé jsou obsaženy v různých kompilacích, i jako singly. Ale podívejte se sami třeba na songy z prvního dílu:

Auf der Flucht (Specially Remixed Version) 4:28
Maschine Brennt (Specially Remixed Version) 4:53
Junge Römer (Specially Remixed Version) 7:29

A už vůbec nevím, co je to třeba:

Vienna Girls (Sax Max Mix) 4:56
Midnight Train to Vienna (Mean Wien Mix) 5:22

(tyto dvě skladby uvádí u sebe na webu ve stejně pojmenovaném článku můj kolega webmaster Mirek Djemba, který je patrně také někde našel na netu).

No a skladbu "Welcome to Japan", no tak tu jsem opravdu ještě nikdy neslyšela. (Najdete ji ve třetím dílu.). Dál snad již pokračovat nemusím. Ke stažení tuto kolekci nabízejí všechny sponzorované linky, ale nikde se nedozvíme jedinou solidní informaci, nikde nenajdeme alespoň ukázku některé ze skladeb. Marně jsem hledala poté, co mne Mirek prosil o bližší informace.  

Na Andy Music, kam jsem se nakonec probrouzdala, nás vyzývají, abychom jim zaslali konkrétní dotaz. Ani toto zboží neuvedli s možností přidat do nákupního košíku. A tak jsem jim tedy zaslala dotaz, zda bych si tuto kolekci mohla u nich zakoupit. A jsem velice zvědavá na odpověď. A my se mezitím, než od té firmy dostanu cenovou nabídku, popis zboží a objednávku, podívejme, co nám to nabízejí za zázrak.
Dagmara/Falco1957

Falco - Rarities

Mno, já osobně nevěřím, že něco takového existuje. Neuvádí to žádná oficiální, či neoficiální Falco-stránka. Ale slibuji, že pokud od nějakého dodavatele tuto kolekci obdržím, udělám pro vás z toho klipy a upnu je na You Tube. Fakt, nekecám. 

Zdroj:

http://www.andymusic.de/falco/falco.htm

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1