NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

SUPERFEUCHT - skupina, která vystupovala společně s Falcem

Datum: 24. 7. 2009 16.06 | Autor: Falco1957 | 2190× | Kategorie: PROMOTION TOURS | Komentáře: 0

 

 SUPERFEUCHT - skupina, která vystupovala společně s FalcemFalco mit Superfeucht

 

Die Linzer Band SUPERFEUCHT und später S.F.2 hatte in den Jahren 1985 - 1987 einige große HITS auf Ö3 und war mit Musiktiteln wie „JETZT ODER NIE" oder „DER ERSTE SCHRITT" mehrere Wochen in den Ö3 Charts.

Skupina SUPERFEUCHT a později S.F.2 měla v letech 1985 - 1987 některé velké hity na Ö3 a byla s tituly "Jetzt oder nie" - "Teď nebo nikdy" a "Der erste Schritt" - "První písmo" několik týdnů v hisparádě rádia Ö3. 

 

Falco mit Superfeucht
Von links nach rechts: zleva doprava 
Ingolf Wolfsegger - Bass / Joe Resl - Schlagzeug / Ewald Tröbinger - Vocal / Manfred Puchner - Gitarre / Martin Spengler - Gitarre

 

MIT FALCO AUF EUROPATOURNEE

S FALCEM NA EUROPA-TURNÉ


Dieser Erfolg brachte der Band sogar die Ehre ein - auf der EUROPATOURNEE "AMADEUS" von FALCO im Jahr 1985 von Wien bis München, Frankfurt, Köln usw. als Vorgruppe mit dabei zu sein. Drei Langspielplatten und 10 Single Platten wurden in dieser Zeit produziert.

Díky tomuto úspěchu měla skupina dokonce tu čest být při Falcově turné po Evropě "Amadeus" v roce 1985, od Vídně do Mnichova, Frankfurtu, Kolína a dalších měst, kde s Falcem vystupovala jako předskupina. V té době skupina vydala tři LP-desky a 10 singlů. 

 

Falco mit SuperfeuchtVe Falco-horečce

jsou nyní nejenom mnohé části Evropy, ale také především skupina Superfeucht z Lince. Budou Falca doprovázet na jeho turné Rakouskem, Německem a Švýcarskem.

Termín vystoupení v Linci: 6. listopad, Sporthalle.

K tomu bude skupina pracovat na třetí LP-desce. (Horní Rakousko - zprávy ze dne 22.10.1985.)

 

 

 

 

Falco mit Superfeucht

 

 

Falco mit Superfeucht

 

FALCO O RAKOUSKU 

Moji favoriti v Rakousku jsou HELLER FRANZ - i když dělá svoji hudbu stále více pro sebe - a skupina OPUS.

SUPERFEUCHT je skupina, která stojí skromně na začátku a má všechny šance.

(časopis Rennbahn-Express, zvláštní vydání FALCO (sešit), říjen 1985.

 

 

 

 

 

 

 

 

Falco mit Superfeucht

"DER KOMMISSAR" dobyl Linz

„Falco LIVE v Linci" - povětšinou se předpokládalo, že na programu bude hudba a zážitek z podívané a sportovní hala byla již dlouhé dny předem vyprodána. Nevděčný úkol doprovázet Falca měla formace z Lince „Superfeucht", která podivuhodně dobře předvedla svůj zpěv. - avšak nakonec se uplatnila výhoda domácího prostředí ... Falco (obr.nahoře) se oproti tomu až do druhé poloviny svého koncertu musel velice snažit nalézt skutečnou cestu k obyvatelům Lince a najít tu správnou notu. To, co na desce zní plně a zvučně, znělo z jeviště mdle a bez jiskry. Až po písni „Kommissar" se zdálo, že se vše obrátí...

Falco mit Superfeucht

Superfeucht mit Sänger Ewald Tröbinger 1985 im ausverkauften Linzer Posthof bei der "Jetzt oder Nie" Österreich-Tournee.

Skupina Superfeucht se zpěvákem Ewaldem Tröbingerem v roce 1985 ve vyprodaném lineckém Posthofu zpívá píseň "Jetzt oder nie" Turné v Rakousku.

2008 gibt's die Reunion - die „Wiedervereinigung"

V roce 2008 se skupina dává dohromady znovu


Diese Überraschung ist insofern ein Höhepunkt - da bei diversen Feiern oder offiziellen Anlässen dieser "LIVE"-Wunsch von vielen Freunden und Bekannten der Band immer wieder "gefordert" wurde.
Aus der damaligen Ur-Besetzung sind Sänger und Gründer Ewald Tröbinger, Schlagzeuger Joe Resl und der in der letzten Superfeucht Besetzung in den 80-er Jahren - Gitarre spielende Manfred Puchner wieder mit dabei.Neu im Boot sind Martin Spengler - Gitarre, Ingolf Wolfsegger - Bass und Daniel Danter - Keyboards.

Toto překvapení je do jisté míry vyvrcholením, protože mnoho přátel a známých skupiny požadovalo při různých svátcích a oficiálních příležitostech aby se skupina opět dala dohromady pro LIVE vystoupení.
Z původního obsazení skupiny jsou zpět zpěvák a zakladatel Ewald Tröbinger, hráč na bicí Joe Resl a kytarista, který hrál se skupinou v 80. letech Manfred Puchner.
Noví na palubě jsou Martin Spengler - kytara, Ingolf Wolfsegger - baskytara a Daniel Danter - Keyboards.

Falco mit Superfeucht

 

Am Samstag 24. Mai 2008 um 22:00 Uhr trat die Gruppe Superfeucht im Kulturhaus Römerfeld in Windischgarsten bei FALCO NACHT auf.

V neděli, 24. května 2008 ve 22.00 hod. vystoupila skupina Superfeucht v kulturním domě Römerfeld ve Windischgarsten při vzpomínkové akci FALCO NACHT.

 

Mehr Infos über die Gruppe SUPERFEUCHT findet euch auf dieser Adresse:

Další informace o skupině SUPERFEUCHT můžete najít na této adrese:

 

http://www.ewaldtroebinger.at/troebinger/musik.htm

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1