NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

SOUTĚŽ NA FALCO-FÓRU, aneb jak jsem přišla k dývku PETERS POP SHOW 1986, Part 2

Datum: 9. 11. 2009 7.11 | Autor: Falco1957 | 1360× | Kategorie: Peters Pop Show 1986 | Komentáře: 0

 

 

SOUTĚŽ NA FALCO-FÓRU,

aneb jak jsem přišla k dývku PETERS POP

SHOW 1986, Part 2


Kdo hledá, ten najde. A já záhy měla link na komplet dvou DVD, na nichž byla celá Peters Pop Show 1986, ale co je nejdůležitější - všechny tři Falcovy songy, o nichž psal na You Tube NEUBAU87:

NEUBAU87:

das müsste glaube ich aus peters pop show 1986 sein. soweit ich weiß hat er dort auch noch emotional und amadeus gespielt. hast du diese videos vlt. auch noch???

Nebylo těch souborů rar ke stažení 89, jak jsem psala na fóru, bylo jich jen 83. Ale jak je dostat do kompu...? Obcházela mne hrůza při pohledu na ten seznam. Ale dala jsem se do toho.
Noc, den, pak ještě noc beze spánku, pořád jednou nohou na Rapid Share. Veškeré další činnosti v mém PC se zastavily, tohle OS mého PC nevydržel a vypovídal službu. A já rychle uklízela z PC vše zbytečné, abych uvolnila v mém PC-dědečkovi místo na těch 8 Gigabajtů hudby. A když jsem byla u souboru 34, už jsem nevydržela, rozbalila jsem prvních 34 rarů, co už jsem měla v PC, a při otevřeném programu „rar" jsem hledala v souborech VOB, které se už skvěly na mém monitoru. A byl to hned ten druhý...
Hurrrááá, mám tři záznamy z Falcova vystoupení v Peters Pop Show 1986, díky Pánubohu!!!

14.Falco - Emotional
15.Falco - Coming Home [Jeanny II]
16.Falco - Amadeus


Okamžitě jsem z nich střihla klipy a upnula je na You Tube, pak jsem pokračovala ve stahování zbývajících 50 rarů...

A na Falco-fóru se v té soutěži nikdo neozval, nikdo neznal správnou odpověď. Až po mém povzbuzení se nesměle ozvala Kamilka, také Lucy, která si vydedukovala odpověď podle toho, co jsem jí psala v korespondenci a také tajemný AnacondaMour, který si patrně pročetl tento blog a dal si do souvislosti fakta. Odpovědi sice nebyly úplně přesné a správné, ale odměnila jsem všechny, kteří soutěžili. Tenhle problém - to byl opravdu dost těžký oříšek i pro mne. A - člověk se pořád učí. Co bylo hlavní, soutěžilo se, a to značně "Emotional". A tak to má být. Podívejte se, je radost podívat se na tu diskusi:

 

Falco-fórum - diskuse


 

No a tady je kýžený výsledek. Tři těžce získané klipy a DVD-dvojalbum, které musím ještě vypálit a zařadit do svých sbírek. A na němž je vedle Falca ještě mnoho dalších zajímavých vystoupení. Bookletem se pochlubím tady: 

 

Peters Pop Show 1986

 

 A tady jsou ty překrásné klipy:

 

Falco - Emotional - Peters Pop Show 1986 (1.3)

 

 

Falco - Coming Home - Peters Pop Show 1986 (2.3)

Falco - Amadeus - Peters Pop Show 1986 (3.3)A kdepak je ten link na stažení? Nepovím. Nesmí se to uvádět takhle na blogu. Alespoň jsem tedy upozornila fanoušky na You Tube. Snad si mého vzkazu někdo všimne:

http://www.youtube.com/watch?v=MGr_iZx-KdE 

 

A ještě malá omluva těm, kteří si všimnou způsobu, jakým jsou klipy vydány: na You Tube je to shoda ID,třetí z klipů byl již smazán. Na TinyPic je to taky shoda, pro změnu zase u druhého klipu, který tam nešlo upnout. Tak proto tahle kombinace.

 

A ta úplně správná odpověď zní takto:

Datum, kdy byla natočena Peters Pop Show sice neznáme. Ale bylo to někdy na podzim roku 1986. Falco v té době pořádal Promo-turné k albu Emotional, tzv. Deutschland-Tournée a součástí tohoto turné byly i koncerty Olympiahalle München a o dva týdny později  koncert v Alte Oper Frankfurt. No a někdy v té době si tedy Falco "odskočil" účinkovat v Peters Pop Show. Proto je jeho podoba tak matoucí, všechna vystoupení a koncerty se konaly v jednom období.

Jo, abych nezapomněla: Jak říká Falco v rozhovoru s moderátorem Peters Pop Show, pak skutečně odjel do Japonska. Americká část turné, která měla následovat po Japonsku, se však již nekonala. Pamatujete? V životopisném filmu FALCO-Verdammt je o tom scéna: Falco si nadšeně telefonuje s Billy Filanowským z Japonska, ale jeho manažer mu přichází oznámit, že se ta Amerika nekoná. Ale to už je zase jiná kapitola... 

 

Dagmara/Falco1957

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1