NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Z tvorby fanoušků - Kika a její obrázky 2

Datum: 22. 8. 2008 23.44 | Autor: Falco1957 | 1401× | Kategorie: obrázky od Kiky | Komentáře: 0

A máme tady další kresbičku od Kiky a já si troufla už na složitější úpravy.

Na prvním obrázku je použita technika odstínování, známá asi tak, že se v tomto prográmku dají vytvořit staré a zažloutlé fotografie, vypadající, jako by byly převzaty ze sto let starých novin (odstín sepie), nebo se dá vytvořit  třeba foto s nádechem do modra (použito zde, odstín sélénium - selen), nebo s nádechem  starorůžové, fialkové, smaragdové barvy. Pro tento web ráda používám ten namodralý odstín, hodí se ke hvězdnému pozadí a obraz je krásně čirý.

Ten hnědý obrázek je tvořen, jako bychom byli u fotografa. Řeší se zde zoom, počet reflektorů, jejich rozmístění a úhel dopadu světla, intenzita a barva světelného paprsku, průsvitnst obrazu. A dají se s tímhle prográmkem dělat divy. Někdy vám ukážu, jak se dají udělat rýhované nebo protlačované plochy, jak se dá udělat karikatura, nebo se z fotografovaného objektu dá udělat doslova strašidlo k nepoznání, třeba technikou rytiny.

No a ten třetí obrázek znáte, že? Je to jen vyčištěná, oříznutá, zvětšená a zarámovaná fotka, podle níž Kika kreslila. Ale je na ní originál. Teda chtěla jsem říci - naozajstný FALCO.

Ale přecejen - ty Kristinčiny obrázky jsou jaksi hezčí. Je v nich cit, je vidět, že Kika má nejen dobrou pozorovací schopnost a talent malovat, ale že má Falca opravdu ráda a že si jej ctí. Mne se tie kresbičky naozaj páči, Kika, ponúkaj ďalej, já zajtra upravím tu poslednú, ktorú mám v písíčku. A Kika, ty sa pozri do našej fotogalérie tu na stránke, tam nájdeš ďalšiu inšpiráciu.

A ja ti posielam tisíc bozkov, jsi super. Papa.

Dáša, autorka

 

Design článku: Kristínka (Kika) 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1