NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco lebt - Die Tribute-Nacht im U4

Datum: 27. 6. 2009 5.43 | Autor: Falco1957 | 1311× | Kategorie: o aktivitách U4 | Komentáře: 0
Disco U4
Falco lebt! U4 huldigte Wiener Original
Der Falke ist und bleibt Kult. Das bewiesen einmal mehr die zahlreichen Fans, die am 4.2. ins U4 pilgerten. Antenne war bei diesem Event Radiopartner.http://tv.oe24.at/video/start/index.jsp?videoUrl=http%3A%2F%2Fwww.oe24.at%2Fflashvideos%2F427153_flv.flv&bildUrl=%2Fmultimedia%2Farchive%2F00224%2Ffalco_224589a.jpg&line1=MUSIK&line2=Falco+lebt+-+die+Tribute-Nacht+im+U4&link=null&vidId=427153Falco lebt - die Tribute-Nacht im U4
An alter Wirkungsstätte gedachten die...

Falco-Nacht
Ein jährliches Highlight der Kult-Disco ist die Falco Gedenk-Veranstaltung: Zum Todestag wird sein Nachtflug zelebriert. Mit dabei waren: Die Falco Tribute Band, Birgit Denk und Lidia Baich.

Türsteher Conny de Beauclair: „Wir hatten ein volles Haus. Auch aus dem Ausland kamen Fans."
Falco ist und bleibt ein Kult-Idol der österreichischen Sangesszene. Zu Lebzeiten war er nicht immer nur beliebt, im Tod aber lassen ihn die Wiener hochleben.

Radio Antenne war bei diesem Event Radiopartner.

Foto: (c) dpa

 

Zdroj/Quelle:

http://www.oe24.at/kultur/Falco_lebt_U4_huldigt__Wiener_Original_426393.ece

 

 


Falco - Poster

 

O DISCO U4 vás informujeme ponejvíce v rubrikách EVENTS 2007 a Events 2008.

Conny de BeauclairConnyho de Beauclair, Falcova přítele a ochránce, který se o DISCO U4 stará,  vám představíme ještě ve speciálním profilu, protože Conny si zdejší místo plně zaslouží. V minulých příspěvcích jste jej mohli vidět také u akce FALCOGASSE i u dalších akcí, kde působí nejen jako organizátor, ale akce také fotografuje, a to nejen Falco-akce, ale veškeré dění z vídeňského kulturního života. Jak zajisté již víte, má Facebook, kde jsme se někteří z nás již stali jeho přáteli a jeho foto se dá najít na jeho webovce na této adrese:

http://www.conny.at

 

 

DISCO U4 WienDISCO U4, neboli vídeňská IDEALZONE, se nachází na Schönbrunnerstrasse 222 a na první pohled zvenčí působí naprosto nenápadným dojmem. Já sama ji v roce 2008 - při své vídeňské návštěvě - několikrát přehlédla, než jsem vešla do toho správného vchodu. Je to proslulá diskotéka a symbol Vídně, Falco prý ji za svého života často navštěvoval jako host, i jako zpěvák. Ve výročních únorových dnech se tam setkávají fanoušci z celé Evropy a uvidíte tam bohatý vzpomínkový program, jehož aktéry jsou všelijací herci a dvojníci. Martina Böhma - leadera skupiny KILF jste měli možnost vidět ve výše uvedeném snímku.

Každoročně tam potkáte také Falcovu poslední oficiální přítelkyni Caroline Perron, Falcovu maminku Marii Hölzel, Katharinu Biancu Vitkovic, či některého z dalších Falco - aktérů. Já se tam potkala s Axelem Herrigem - představitelem Falca z muzikálu FMA a stála jsou kousíček od Prof. Stefana Webera, extravagantního šéfa a uměleckého vedoucího dodnes existující skupiny DRAHDIWABERL, a v pěkném programu jsem tam slyšela také oficiálního Falco-dvojníka Michaela Patricka Simonera, viděla jsem celý FALCOBAND a je jen škoda, že jsem se přes davy fanoušků nedostala blíže k pódiu a že jsem neměla možnost požádat o autogram Thomase Rabitsche - leadera FALCOBANDU, Bertla Pistrachera, Petera Paula Skrepeka, či dnes již zesnulého Hansi Langa. A byl tam i Roman Gregory, ale o tom až později, toho vám představím u muzikálu CYBERSHOW.

Jak jste slyšeli v tom prvním klipu, diskotéka slaví třicáté narozeniny, a to už je něco. A co ta rybička v logu diskotéky? Je to symbol - Goldfisch - zlatá rybka, o níž Falco zpíval.

Vstupné je mastné, je to cca 30 Euro a dobře vám radím, shánějte si vstupenku zavčas v předprodeji, jinak budete čekat před diskotékou na černotu, a to je pak poněkud dražší.

Já si tam pořídila tento plakát, který vidíte nahoře, také tričko s emblémem disko-akce Nachtflug 2008 (jestli se osmělím, předvedu se vám zde v něm), nějaké ty nahrávky, zapalovač s Falco-symbolem a hlavně - celou noc jsem tam protancovala s ostatními fanoušky a mám na to prima vzpomínky.

A nemylte se, že Falcovy doublery nemusíte. Na místě je atmosféra nádherná a celou diskotékou zní Falco a jeho zpěv. Radím dobře - navštívit!!!

Dagmara/Falco1957

 

O vídeňské DISCO U4 se můžete také dozvědět v dokumentárním pořadu 168 hodin, který byl promítán na ČT1 v únoru 2008

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1