NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Vítej na Novém blogu o Falcovi

Datum: 14. 7. 2008 12.55 | Autor: Falco1957 | 1244× | Kategorie: nezařazeno | Komentáře: 0

Vítej na Novém blogu o Falcovi

 

Vidím, že máme novou návštěvu, že se někdo zase proklikal při hledání Falca až sem na tento blog. No, tak vítej, pojď dál a bav se dobře, snad najdeš to, co jsi hledal/a.

A já ti teď řeknu něco málo o tomto blogu:

No, psát o někom, kdo již 10 let nezpívá, a o němž už všechno bylo řečeno, to opravdu není lehká věc. Zvláště ne, když už několik let existují profesionálně vedené rakouské, německé i jiné  zahraniční stránky a blogy, jejichž informace jsou leckdy naprosto vyčerpávající. Všimla jsem si ale, že Falcovi čeští fandové se sdružují a diskutují na všech možných místech a stránkách, kde je Falco uveden třeba jen částečně, u jiných témat. A informace o něm jsou neúplné, někdy i zcestné a především - nepohodlně se hledají. Proto jsem se rozhodla založit tento blog. Bude to vzpomínka a pocta tomu zcela výjimečnému muži, která bude mít promo-charakter a měla by se stát útočištěm všech fanoušků Hanse Hölzela. A byla bych velmi ráda, kdybychom se my všichni jeho fandové dokázali skamarádit a vytvořit jeden velký svět Falcových fanoušků, v němž náš nejmilejší Hansi bude žít dál v našich srdcích a zpívat pro nás a my si budeme o něm povídat a třeba pak společně  vyrazíme  na nějakou další akci, až se zase něco bude konat v Rakousku.

Nicméně, povídat si o Falcovi a poslouchat jeho songy je něco poněkud jiného, než vše přehledně urovnat a zveřejnit. No a vzhledem k tomu, že mé znalosti jazyků CSS a HTML nejsou dosud na patřičné úrovni, prosím, abys omluvil/a počáteční trochu nedokonalý design. Časem se vše určitě zlepší.

A pokud najdeš v tomto domečku plném Falcovy hudby a fotek nějaké faktografické chyby, nebo když Ti budou chybět nějaké novinky nebo informace,  písni mi na mail, zapracuju na tom.

Jo, také tímto zvu na tento blog i starší fanoušky, třeba rodiče Vás, co jste byli ještě malí když Falco žil a zpíval a ráda je zde uvítám. Tak je sem pozvěte.

 

 

Dagmara, autorka blogu

a všichni, kdo na tento blog přispívají            

mail: Falco1957@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1