NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco in Moscow 2 - Interviews

Datum: 23. 1. 2010 20.27 | Autor: Falco1957 | 1463× | Kategorie: Moscow, Russia 1995 | Komentáře: 0

 

 Procházka po Moskvě a Interview


Rozhovor ve studiu Maximum

 

 

 

K videosnímku Falco v RADIO MAXIMUM, MOSKVA:

Interview dával Falco v rádiu MAXIMUM 3. dubna 1995.

Falco - Radio Maximum, MoskvaDostavil se značně "zamaskován" v tradiční kšiltovce a v překrásně roztrhaných jeansech. A jak jste viděli - v perfektní družné náladě.
Chvíli se nechal zpovídat a vyprávěl o tom, odkud je, kdy začal zpívat, jakým vojákem byl při výkonu vojenské služby. Ale... mám pocit, že toto je jenom část rozhovoru. Falco měl odpovídat na telefonické dotazy fanoušků. A v té chvíli tomu nerozumím: "Tento rozhovor je o Falcovi. Ne o mně", prohlásil mistr a poděkoval novinářům za pozornost.A zde videosnímek končí, to Interview je nedokončené.


A já si tak myslím: proč vlastně milý Falco do toho rádia přijel? Kvůli Interview? Anebo tam někde ve studiu chtěl natočit některý ze svých singlů tak, jak tomu bylo v Japonsku?
No, nevím, zda se mi tohle podaří vypátrat. Ruské nahrávky jeho singlů - nevím, nevím. Ale přecejenom se mrknu po jeho diskografii na oficiální stránce a ve slavné Falcollection. Co když v tom Rusku přecejenom Falco natočil nějakou tu singlovku?

 

...a ještě pár nejhezčích foteček...

      

 

 

...a toto je taky Falco. Jeansy měl rozervaný stejně jako je mívám já. A taky tím občas udivil své okolí...

 

 

 


 

Tak na oficiální stránce jsem nic nenašla. Žádná singlovka, ani album, které by byly natočny v Rusku v roce 1995 v době Falcova pobytu. Pouze v biografii je tento zajímavý text:
Am 22. April 1995 stellte sich Falco, der eine sehr große Liebe zur Poesie hatte, in den Dienst der guten Sache und trat neben H. C. Artmann, Wolfgang Bauer und Konstantin Wecker bei der Benefizveranstaltung "Nacht der Poesie" zur Rettung der Wiener Schule für Dichtung in den Sophiensälen auf. Außerdem leitete Falco im Rahmen der April-Akademie 1995 abseits der Öffentlichkeit ein Werkstattgespräch mit dem Titel "Schreibt Falco Texte? Wenn ja, wie?" - Ein stiller Höhepunkt in Falcos Karriere.

Takže už budeme vědět, že po návratu z Moskvy pokračoval Falco v Schule für Dichtung...

 

A já se ještě mrknu do té Falcollection a... třeba bych mohla napsat webmasterům ruské stránky FALCO IN RUSSIJA, že? Co když o Falcově moskevském pobytu něco vědí.

Dagmara/Falco1957


 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1