NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

So leidet M.Hölzel nach 3 Schlaganfällen - Tak se vede M. Hölzel po třech mozkových mrtvicích

Datum: 2. 9. 2009 12.03 | Autor: Falco1957 | 1493× | Kategorie: Maria Hölzel | Komentáře: 0

 

Falco - Maria Hölzel

 

 

So leidet M.Hölzel nach 3 Schlaganfällen

Tak se vede Marii Hölzel po třech mozkových mrtvicích

© TZ Österreich, Wien, 25. August 2009

Mit Wasser in der Lunge wurde Falcos Mutter jetzt in ein Krankenhaus eingeliefert.

 

© TZ Österreich, Vídeň, 25. srpna 2009

Falcova matka byla odvezena do nemocnice s  vodou v plících

Sie kann nicht mehr sprechen, kaum noch etwas hören und ist auf dem einen Auge komplett erblindet: Erst vor wenigen Tagen wurde Maria Hölzel, Mutter von Superstar Falco, jetzt auch noch aus ihrem Wiener Seniorenheim in ein Spital eingeliefert. Der Grund für die dramatische Maßnahme: In der Lunge der 82-Jährigen hatte sich Wasser angesammelt, ein Atemstillstand mit Herz-Kreislauf-Versagen drohte. Ein Insider berichtet gegenüber ÖSTERREICH: "Das passiert zwar nicht zum ersten Mal, ist aber trotzdem sehr ernst zu nehmen."


Již nemůže mluvit, sotva slyší a na jedno oko je úplně slepá: před několika dny byla Maria Hölzel, matka Superstar Falca, převezena z vídeňského domova důchodců, kde v součsné době přebývá, do nemocnice. Důvod pro toto dramatické opatření: v plicích 82-leté paní se nasbírala voda, hrozilo zastavení dechu a selhání srdce. Noviny Insider oproti časopisu Österreich informují: "K tomuto nedošlo poprvé, ale přesto je to třeba brát velice vážně.

 

Drei Schlaganfälle

Dabei muss Hölzel derzeit nicht zum ersten Mal gegen körperliche Gebrechen kämpfen: Bereits drei Schlaganfälle hat sie überlebt, doch die Folgen haben ihr Leben stark eingeschränkt: Seit einem Anfall vor vier Jahren ist Hölzel gelähmt, kann nicht mehr sprechen, sitzt im Rollstuhl und ist auf Hilfe anderer angewiesen.

 

Tři záchvaty mrtvice

Paní Hölzel musí v současné době ne poprvé bojovat s tělesnými neduhy. Přežila již tři záchvaty mrtvice, jejichž následky značně omezily její život: Po jednom záchvatu před čtyřmi lety je paní Hölzel ochrnutá, nemůže mluvit, je upoutána na kolečkové křeslo a je odkázána na pomoc druhých.

 

142.000 Euro jährlich für Pflege
Seit mehreren Jahren wird Falcos Mutter daher im Seniorenzentrum Am Kurpark Wien Oberlaa im 10. Wiener Gemeindebezirk betreut. Das günstigste Appartement mit 32 Quadratmetern Wohnfläche gibt es um 1.564,21 Euro - die Pflegekosten pro Jahr für die Rund-um-Betreuung belaufen sich auf 142.000 Euro.
Klar ist: Nach dem Tod ihres Sohnes im Februar 1998 wurde Maria Hölzel zur alleinigen Erbin seines Vermögens. Wer das Geld allerdings im Falle ihres Ablebens erben wird, ist derweil noch völlig unklar. Weitere Kinder hat die heute 82-Jährige nicht.

 

142.000 Euro ročně za lékařskou péči

Již mnoho let je o Falcovu matku pečováno v domově důchodců Am Kurpark Wien Oberlaa v 10. vídeňském okrsku. Nejvýhodnější je apartmá o 32 čtverečních metrech, které stojí 1.564,21 Euro - roční náklady na celkovou poskytovanou péči se pohybují kolem 142.000 Euro. 

Je známo, že se po smrti svého syna v únoru 1998 stala Maria Hölzel jedinou dědičkou jeho jmění. Kdo nyní zdědí peníze v případě jejího odchodu není prozatím ještě jisté. Další děti 82-letá paní neměla.

 

Falco - Maria Hölzel

 

Zdroj/Quelle:

http://74.125.93.132/search?q=cache:9q6k8bqgPsAJ:www.oe24.at/leute/So-leidet-MHoelzel-nach-3-Schlaganfaellen-0519139.ece+So+leidet&cd=4&hl=de&ct=clnk&gl=de

 

Info: DjembaM - Mirek/diskusní fórum o zpěváku Falcovi

Překlad/Übersetzung ins Tschechische: Dagmara/Falco1957

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1