NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Ihr einsamer Kampf - článek o Falcově mamince Marii Hölzel

Datum: 9. 10. 2009 20.48 | Autor: Falco1957 | 3618× | Kategorie: Maria Hölzel | Komentáře: 0
Maria Moelzel - Ihr einsamer Kampf
 
 
Maria Hoelzel - Ihr Einsamer Kampf
 
 
Maria Hoelzel - Ihr einsamer Kampf
 
 Její osamělý boj
MARIA HÖLZEL: Roztržka s Do & Ro,
přítelkyní Heindl a Falcovým otcem.

Alois HoelzelPo Falcově smrti Maria Hölzel, 72, osaměla - přes veškerou finanční pomoc, které si jako zámožná pozůstalá tak užívá. Rozčarovaná je Falcova matka především z jeho samozvaných pokrevních bratrů Dolezala & Rossachera,  protože v jejich fiktivní biografické knize „Hoch wie nie!" - jak říká - mnohé nesouhlasí. Především teorie o sebevraždě: „Na to by byl Hans příliš zbabělý. A příliš ješitný. Co kdyby přežil jako mrzák? Skuteční přátelé píší v každém případě jiné knihy.
Mimo jiné se příliš často tlačili do médií, nejdříve onehdy při odhalení náhrobku: „Na těch fotkách, které vlastně patřily Ronniemu Seunigovi. On nakonec zaplatil kamenný náhrobek!"

 

Obr.: OTEC. Alois Hölzel je připraven k rozhovoru 

Také sama Maria Hölzel vstoupila mezi autory. S pomocí Marie-Louise Heindl sestavila stylovou noblesní publikaci „Privacy Falco" (cena 689,- rakouských šilinků). K publikování tohoto luxusního výrobku musela Falcova „sestra" (Heidlová nazývala paní Hölzel láskyplně „maminka") založit vlastní vydavatelství („Edition Falco") a sáhnout hluboko so vlastní kapsy: 100.000 šilinků zaplatila za náklady spojené s tiskem - vydáním knihy.

 

M.L.Heindl

 

 Maria Hoelzel mit DoRo

Obr." LITERÁRNÍ DUET. Maria Hölzel je rozčarovaná nad fiktivním životopisným románem dvojice DoRo „Hoch wie nie". Teorie o sebevraždě je holý nesmysl. Přátelé píší jiné knihy." Autenticky: její „Privacy Falco"

 

Falco - BegräbnisDnes Heindlová - zorganizovala Falcův pohřeb a žila v době 5 dnů v týdnu s truchlící matkou - přerušila kontakt s Marií Hölzel. Matka smutně: „Paní Heindl se staví do role vydavatelky. Ale vydavatelka - to jsem přece já."

S Falcovým otcem Aloisem Hölzelem, 70, jemuž podle zákona náleží povinný podíl z dědictví (= jedna čtvrtina), už nechce matka smír. To, že opustil před 30 lety rodinu, mu nemůže odpustit. A: „Univerzální dědičkou jsem já. Byla to Hansova poslední vůle. K čemu se pak dělá závěť?" Alois Hölzel se musí teď rozhodnout, zda dědictví nastoupí, či ne. Pokud by už Marii Hölzel nemusel platit výživné a dostal by možnost tuto částku splácet ve splátkách, dědictví by se vzdal.
Někdo se ale pevně drží u Marie Hölzel: Falcův přítel, král bezcelní zóny (Duty-Free-König) Ronnie Seunig. Vánoce nebudou ale tentokrát trávit spolu, jako tomu bylo v minulém roce: „Vzpomínky by byly neúnosné."

 

Falco - Begräbnis

 

 

Překlad a design/Übersetzung ins Tschechische und Design: Dagmara/Falco1957


 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1