NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Malý český FALCO–WEB-RING

Datum: 30. 5. 2010 4.14 | Autor: Falco1957 | 2158× | Kategorie: Links I | Komentáře: 0

 


 
 Malý český FALCO - WEB-RING
 

 

Dámy a pánové,
dovoluji si vás upozornit, že jsem v rámci úprav designu blogu, které v těchto dnech provádím, založila tzv. MALÝ ČESKÝ FALCO-WEB-RING.

Jedná se o propojení českých Falco-stránek tak, abyste se snadněji dostali ode mne z tohoto blogu na stránky a weby mých přátel, kteří se, stejně jako já, snaží informovat vás o zpěváku Falcovi.

Jsou to následující stránky, jejichž odkazové klikací ikonky sem vkládám do linie nad vlaječky (a pod odkazové ikonky diskusních fór):

 

 http://www.falco-hans.mujblog.centrum.cz/
 

Blog Falco-Hans, který již delší dobu úspěšně vede Stáňa Recová z Lutína u Olomouce (na českém diskusním Falco-fóru pod nickem Phoebe90, a to na této adrese:

http://www.falco-hans.mujblog.centrum.cz/

 
 
 
 

 http://mirek.kx.cz/falco/index.html

 

Poměrně novou Falco-webovku FALCO FOREVER Mirka Djemby, taktéž člena našeho největšího českého diskusního fóra, zde:

http://mirek.kx.cz/falco/

 

 

 

 http://monarchy2008.wz.cz/

 

Webovou stránku MONARCHY2008, dnes již v novém „kabátku", webmasterky Lucky Hendrychové (Hankové), známé také pod nickem Lucy_cz, která dlouhodobě spolupracuje s Blogem o Falcovi - tato stránka řeší nejen zpěváka Falca, ale dozvíte se tam zajímavosti také o Míšovi Jacksonovi a zpěváku Stingovi, a je to na této adrese:

http://monarchy2008.wz.cz/

 

 

 http://falcoridesagain.webnode.cz/

 

A novou, velice svěží a sympatickou stránečku  FALCO RIDES AGAIN dvou neméně sympatických webmasterek Káti(13), známé na Facebooku pod nickem Katuška Oravová a její nejlepší kamarádky Leňulky Nedvědové, kterou považuji za velice nadějnou a o níž zde ještě brzy bude řeč. Tato stránka je na adrese:

http://falcoridesagain.webnode.cz/

 

 

Tímto také všechny uvedené webmastery vřele pozdravuji a přeji jim všem mnoho úspěchů při blogaření a také dostatek času na tuto činnost. No a vás čtenáře zvu... klik,klik, buď na odkaz, nebo přímo na ikonku...a jste v další FALCO-ŘÍŠI...

Webmasterin Dagmara/Falco1957

 


 

 

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1