NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco na vánoční oslavě společnosti LAUDA-AIR, 1997

Datum: 2. 11. 2008 16.58 | Autor: Falco1957 | 3414× | Kategorie: Lauda-Air Party 1997 | Komentáře: 0

 

 

 


Lauda Air Party


 


Tato vánoční akce, také někdy označovaná za Sylvester Party, se konala dne 18.12.1997 a bývá často označována za Falcovo poslední vystoupení - Falco´s letzter Auftritt.


 


Tak tedy:


Datum konání - 18.12.1997


Místo konání - Vídeň, Sofiensäle


Je to oslava společnosti Lauda Air.


Následujícího dne Falco odcestoval zpět do Dominikánské republiky. Na níže uvedeném snímku je vyfotografován s tiskovou mluvčí společnosti Lauda Air. Starší muž na černobílém snímku nahoře je Horst Bork, Falcův Manager. Tento snímek je z roku 2008, p. Bork je vyfocen ve své mnichovské kanceláři.          


 


         


 


         


 


              


       


 


Bohužel mi není znám program této akce. Pokud by někdo z vás věděl, co Falco na této akci zpíval, dejte mi, prosím, vědět na mail  Falco1957@seznam.cz. Nepohrdla bych ani videosnímkem, který se nám rovněž nepodařilo najít.


 


Dagmar, autorka

 


 


Komentáře:
[1]
02.11.08 19:10:04
Isolde von Falkenstein
Tak tě zklamu, žádné záznamy bohužel neexistují. Myslela jsem si to. Jinak by už jistě byly vydány. Nico to potvrdil, ptal se Rabitsche. Píše: Herr Rabitsch wollte das ja mal veröffentlichen, er hat aber leider nicht die Tapes. Boah, das ist ja echt schade!!! Weiss wenigstens jemand, was fur Lieder da gespielt wurden?


[2]
02.11.08 22:04:45
Dáša
Díky za zprávu. Tak teď už nám jen zbývá zjistit, kdo je ta žena na té fotce. Ale to patří na stránku Falco´s Frauen.


[3]
02.11.08 22:08:09
Dáša
Jituš, tak mě napadá: když si takhle dopisuješ, informuj prosím, až zase bude příležitost, Nica Büttnera i ostatní Němce a Rakušáky o obou našich stránkách. A dej jim linky na ně. Nico už odstranil odkaz na stránku Cominghome, ale tu novou tam ještě nemá.

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1