NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Kdopak je to na těch fotkách s Falcem?

Datum: 20. 10. 2008 23.57 | Autor: Falco1957 | 1224× | Kategorie: kdo je to s Falcem na fotce? | Komentáře: 0

 

Marně pátrám, nic jsem nevymyslela. A tak ráda bych věděla, kdo byly ty ženy, které měly tu čest stát vedle samotného mistra.

 

Ta první fotka je zcela evidentně z Falcova období Wiener Blut - soudím podle jeho účesu.

O té druhé nic netuším, vypadá to tak na léta 1985 - 86. Zase podle jeho jeho hára.

Na té třetí fotce je s nějakou Adélou. Ta paní má na netu něco jako archív fotek, tam je vyfocená s Falcem. I s jinými slavnými osobnostmi. Je to ale bez komentáře, ten archív nemá stránku „Home", bohužel.

Ta čtvrtá fotka bude zřejmě z natáčení videoklipu Titanic, nebo přímo z klipu, soudím podle názvu fotky a Falcova oblečení, focené to je zřejmě z monitoru, nejspíš od Connyho z jeho Disko U4.

Pátá fotka se jmenuje „Redi" a Jituška už mi jednou psala, kdo to je. Leč - moje stará zrušená mailová schránka... už si tu odpověď nepamatuju. Jituš, ozveš se mi zase do komentářů k tomuto článku? Anebo i vy ostatní, jestli znáte odpověď.

Děkuji předem,

Dagmara, autorka

 

                     

 

       

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1