NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO - Inoffizielle Veröffentlichungen - Neoficiální vydané nahrávky - ÚVOD

Datum: 13. 2. 2010 19.33 | Autor: Falco1957 | 1231× | Kategorie: Inoffizielle Veröffentlichungen | Komentáře: 0

 

FALCO - Unofficial Releases

Inoffizielle Veröffentlichungen

Neoficiálně vydané nahrávky

FalcoPo dopsání článku o bubeníku Curtu Cressovi, v němž jsem uvedla skladbu WELCOME TO JAPAN, jsem přecejenom začala přemýšlet, jak se vlastně dopátrat všelijakých oficiálně i neoficiálně vydaných i nevydaných skladeb, zjistit, co kde bylo vydáno, najít ty skladby a prostě - co nejlépe zmapovat nepřehlednou řadu všech těch songů.

Dosud nezveřejněné skladby, pak skladby zveřejněné, ale vydané neoficiálně, k nim pak patří všelijaké kompilace, remixy, megamixy, alba a kompilace vydané např. v Rusku, Bulharsku, a podobně....

No, úkol to bude nesnadný, to jsem poznala již poté, co jsem ze své objemné skříně, v níž mám uloženy veškeré materiály o Falcovi, vytáhla první čtyři krabice od bot plné cédéček a DVD a začala jsem ty skvosty přerovnávat a třídit.

A do toho ještě nemalá řada všelijakých videí z You Tube, Daily Motion i jiných hudebních serverů a neustále se objevující nové snímky s úryvky ve všelijakých LIVE vystoupení a koncertů, o nichž se mnohdy dozvídáme až nyní.

Takže zakládám rubriku, která bude obsahovat NEOFICIÁLNÍ ZVEŘEJNĚNÉ NAHRÁVKY, tj. INOFFIZIELLE VERÖFFENTLICHUNGEN (nebo také UNOFFICIAL RELEASES), do níž se pokusím shromáždit veškeré dostupné informace. No a pak si také „uklidím" pořádně v rubrice DISCOGRAPHY, neboť to zrovna není má silná stránka a tomuto blogu nedělá prozatím dobrou reklamu.

A vás, kteří tuto stránku navštěvujete a čtete, a kteří byste mi v mém nekonečném pátrání chtěli pomoci, tak vás budu očekávat zde v komentářích, v návštěvní knize, nebo na mých mailech Edelweiss666@seznam.cz nebo Falco1957@seznam.cz. A budu vám vděčná za každou zprávu, kterou pak doplním do jednotlivých článků.

Dagmara/Falco1957

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1