NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

19.2.2010 - Johann Hölzel feiert 53. Geburtstag - Johann Hölzel slaví 53. narozeniny

Datum: 19. 2. 2010 1.19 | Autor: Falco1957 | 1656× | Kategorie: HOMMAGE - GEDENKTAGE | Komentáře: 0

 

 Falco19.2.1957 - 19.2.2010

Hansi Hölzel,

der beste Sänger aus aller Welt,

feiert heute 53. Geburtstag.

 

 

Alles Gute und viel Erfolg

wünschen tschechische Fans

   


Hansi, srdíčko moje!

Přeji Ti, z celého srdce Ti přeji, abys měl tam, kde právě jsi, mnoho úspěchu a hlavně síly dál nám, Tvým fanouškům, posílat ty nové a tak krásné písně. Nechť se Tvá sláva dál hvězd dotýká, nechť je všechno pořád tak, jak to bylo. Neb Tvoje sláva se stále zvětšuje, jsi stále známější, počet Tvých fanoušků ve světě dosahuje už přes milion.


Situace tady v Česku není příliš dobrá a my, čeští fanoušci, máme ještě mnoho problémů. A já - přiznám se - jsem v poslední době dost zarmoucená. Ze situace na českém diskusním fóru, ze vztahů mezi námi, z toho, že někteří pořád ještě dobře neznají Tvoji tvorbu, že někteří ztratili zájem povídat si o Tobě, psát o Tobě weby, hledat o Tobě zprávy na netu a předávat je ostatním.


Pláč a slzy ale k oslavě nepatří. A já Ti teď slibuju, že dokud to půjde, dokud to bude v mých silách, budu za Tebe bojovat. A rozhodně se nenechám  zmást nebo odradit tou pověstnou českou liknavostí. Budu pořád naše fanoušky hledat, probouzet, učit je Tvojí hudbě a vyprávět jim o Tobě.

Pokusím se navázat kontakty s německým fanklubem, s webmasterem Falcoheaven, s lidmi, kteří Tě v zahraničí znají a obdivují, požádám zahraniční fanoušky o pomoc nám, českým fanouškům. Neb té pomoci je opravdu třeba. A vyzvu i ty z Tvé blízkosti, kteří patřili do okruhu Tvých známých, přátel a spolupracovníků. Neboj se, to se zlepší, ta situace u nás v Česku se prostě musí zlepšit. Slibuju, bude to lepší, mnohem lepší.

 

Posílám Ti několik dárků k těm krásným narozeninám. Jako tradičně jsem pro Tebe vyrobila dvacítku obrazů, tak tady jsou. Ale začínám dvěma nejhezčími. Posílá Ti je moje milá přítelkyně Gábinka z našeho českého diskusního fóra, která na Tebe myslela, pak nevěděla, co Ti dát, a tak napsala na zrcadlo Tvé jméno a vyfotila to. Dojemně krásné obrázky, stejně krásné, jako je její duše.


A co Ti dávám ještě... to je ten dárek, co měl už přijít dříve. A já jsem šťastná, že Ti jej můžu předat. Tohle Tě opravdu potěší. Já totiž konečně našla portál (to, čemu vy Rakušáci a Němci říkáte SENDER), který pojme i klipy o kapacitě 1,5 GB a délce až 30 minut. A hned jsem jej použila.


Je to německý SEVENLOAD. A já tam nahraju všechny písně, s nimiž jsou na You Tube pořád problémy. Nikdo je tam nesmaže, zůstanou napořád. A lidé tak budou pořád moci poslouchat i Tvé delší písně, remixy a možná, že i Audiobook - Tvůj životopis od Petera Lanze. A Tvá sláva se tím ještě znásobí, lidé na Tebe už nikdy nezapomenou.

Nejdelší klip, téměř 30-minutový remix slavné Jeanny Ti posílám na konci tohoto článku. A ještě jednou slibuji, udělám pro Tebe opravdu všechno, tak zpívej, posílej nám své nové písně a dávej o sobě slyšet, dávej o sobě vědět.

Hansi, miluju Tě, mám Tě hrozně ráda. A stojím na prvním místě těch, kteří Tě milují a obdivují. A jsem už jen a jen pro Tebe. Jinak by tento pozemský kousek mé existence už dávno neměl smysl. Miluji Tě a slibuji, že budu dělat vše pro Tebe a Tvou slávu. 
Tvoje Jeanny

DÁREČKY K NAROZENINÁM
dva obrázky od Gábinky z českého diskusního fóra,
jsou opravdu úžasné 

 
No a tradičně koláže, o které jsem se pokoušela v minulých dnech. Považuj je i za dárky od druhého největšího českého fanouška Mirka Djemby z Teplic. Možná, že nestihl také připravit dárek na svém webu, má hodně učení před maturitou. Ale myslí na Tebe skutečně 25 hodin denně a velice Tě u nás propaguje.

                 ... a tady je ta 25-minutová píseň, kterou jsem pro Falca i vás všechny nahrála na SEVENLOAD jako klip. Nenechte se nikdo vyrušovat, poslechněte si ji celou. Je překrásná...

 

Adobe Flash Player - download:
http://get.adobe.com/flashplayer/

 

 

02. Falco - Jeanny The Ultrasound Whole Story Version

Link: 02. Falco - Jeanny The Ultrasound Whole Story Version


Videoklip je nahrán zde:

http://de.sevenload.com/videos/bhSosk7-02-Falco-Jeanny-The-Ultrasound-Whole-Story-Version

 

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1