NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Noviny I-Dnes - zpráva o úmrtí jedné z nejvýznamnějších rakouských osobností, či ukázka novinářské a

Datum: 30. 10. 2008 9.00 | Autor: Falco1957 | 1305× | Kategorie: Helmut Zilk | Komentáře: 0
 

 

No, tak se podívejme, jak píší o úmrtí jedné z nejslavnějších a nejoblíbenějších osobností rakouské a světové noviny, a srovnejme, jak se o této záležitosti vyjadřují kecálisti z našeho proslulého drbařského plátku! Máme ještě přece v živé paměti i jiné články, že?!!!

 

Mno, nebudu tajit rozhořčení. A řeknu vám, je otázkou, zda se ještě vůbec rozčilovat. Redaktorů, těch solidních, kteří skutečně umějí dobře, solidně a bez pravopisných chyb napsat článek, těch by se v naší republice skutečně věru nedohledal!

 

Faktem ovšem je, že vzpomínat v souvislosti s tak pietní záležitostí, jako je vzpomínka na pana Dr. Helmuta Zilka jeho aféry, respektive aféry naší vlády, která je jimi proslulá po celém světě, to je z lidského hlediska nedůstojné, neférové a hlavně sprosté. Vždyť o mrtvých máme vzpomínat jen v dobrém. A mluvit v dobrém. Už jen z ohledu na to, že oni s námi již promluvit nemohou, aby se mohli bránit a obhájit své činy. Ale náš tisk - ne-e-e, to přeci ani náhodou, to za žádnou cenu!!! Jen si zvyšujme tržbu za prodaný tisk, on už si nás nějaký ten senzacechtivý blbeček koupí a přečte ty zhovadilosti, co píšeme!!!

 

A co ta tehdejší aféra?

 

Mno, do svědomí tehdejšímu panu prezidentovi sahat nebudu! Napsáno o tom již bylo dost, dokonce i diplomové práce, jak jsem si měla možnost prostudovat na Internetu. Já jen mohu říci za sebe: "Kdybych já měla dlouholetého kamaráda a spolupracovníka, tak si dávám pozor, co mu uděluji, a jak se k němu při té příležitosti chovám, prostě si předem pořádně ověřím, zda mu nějakého Lva, to jest řád, dám, či jej raději udělím někomu jinému, třeba nějakému občanu naší republiky. Máme u nás také dost lidí, kteří by si jej zasloužili. Ale když už se jednou rozhodnu, tak u toho nedělám trapasy mezinárodního rozsahu a stojím si za svým rozhodnutím. A věřte mi, nemyslím si, že by mne omlouvala nevýkonnost mého štábu podřízených, kteří nadělali neplechu. Prostě - já bych vše předem rozvážila, než se to dostane do tisku - pod ruce takovým žvanílkům, jako jsou třeba zrovna novináři z plátku I-Dnes!!!"

No, tak jsem si zanadávala, doufám tedy, že jsem vás jako čtenáře ani neurazila, ani příliš neunavila, dopijeme svoji ranní kávičku a půjdeme se věnovat zase něčemu užitečnějšímu, že?!!!

 

Dagmar, autorka

 

 

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1