NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Geld oder Leber Turbulente Filmkomödie mit Mike Krüger und Falco!

Datum: 5. 11. 2009 22.31 | Autor: Falco1957 | 1534× | Kategorie: Geld oder Leber | Komentáře: 0

 


 Falco - Geld oder Leber

Geld oder Leber

Turbulente Filmkomödie mit Mike Krüger und Falco!

PENÍZE NEBO ŽIVOT

Bláznivá filmová komedie s Mikem Krügerem a Falcem !

 Falco - Geld oder Leber

 

Falco - Geld oder Leber„Der Kühlschrank ist leer, das Sparschwein auch, ich hab´seit Wochen kein Schnitzel mehr im Bauch...". - Das Lied vom „Ba-Ba-Banküberfall" der Gruppe Erste Allgemeine Verunsicherung ist so etwas wie eine Leib- und Magenhymne im gepfändeten Haushalt von Mike (Mike Krüger) und Susanne (Ursela Monn). Es herrscht totale Ebbe in der Kasse. Nun könnten die beiden es ja auch mal mit ehrlicher Arbeit versuchen. Aber Arbeit kostet Zeit, und ihre Zeit verschwenden Mike und Susanne lieber mit der Liebe - es sei denn, man marschiert einmal an einer Bank vorbei, so ganz zu- und unauffällig.


„Lednička je prázdná, kasička-prasátko taky, už týdny jsem neměl v žaludku řízek..." - Píseň z „Ba-Ba-Banküberfall" („Ba-ba-bankovní přepadení) skupiny „Gruppe Erste Allgemeine Verunsicherung" je tak něco jako hymna břicha a žaludku ve zkonfiskované domácnosti Mika (Mike Krüger) a Susanne (Urssela Monn). V kasičce je totální průvan. Právě teď je čas, aby oba zkusili poctivě pracovat. Ale na práci je třeba čas a Mike a Susanne mrhají časem raději při lásce - až jednoho dne jdou kolem jedné banky a to zcela náhodou a nenápadně.

Falco - Geld oder LeberDoch gleich der erste Versuch von Mike und Susanne, es wie Bonnie und Clyde zu probieren, endet in einem Chaos. Mike will danach das ganze in echter Profimanier angeben und proklamiert im stillen Kämmerlein bei knurrendem Magen und leerem Kühlschrank seine drei unumstösslich notwendigen grossen P´s: Professionalität, Perfektion und Präzision. Und dann wird ein Ding geplant, gegen das der Coup der Rififi-Bande ein müdes Sandkasten-Spiel war. Dass das Unternehmen, wie selbstverständlich in die aprichtwörtliche Hose geht, macht nichts. Denn Mike und Susanne lassen einfach mal die drei grossen P´s beiseite und klauen eine Tasche voller Klunker auf ganz gewöhnliche Dilettanten-Art, womit der Ärger losgeht.

Falco - Geld oder LeberAvšak hned první pokus Mika a Susanny, kteří to zkoušejí jako Bonnie a Clyde, skončí v chaosu. Mike pak chce podnikat jako profík a tak u prázdné ledničky v tichém bytečku proklamuje s kručícím žaludkem svá tři tři velká P, která jsou pro něj v každém případě nezbytná: Profesionalita, dokonalost a preciznost. A pak se plánuje věc, proti níž bylo přepadení bandou rváčů pouhá únavné plácání báboviček na písečku.

Was macht man mit den heissen Ware, wenn einem die Polizei auf die Pelle rückt? Mike und Susanne tun genau das, was für den turbulenten Fortgang der Geschichte von Bedeutung ist. Sie verstecken das Geschmeide in einem Geflügelladen im Innern einer tiefgekühlten Gans - sehr professionell, sehr perfekt und sehr präzise...

Co se dělá s horkým zbožím, když je někomu policie v patách? Mike a Susanne dělají přesně to, co vyžaduje bláznivý běh událostí. V jednom obchůdku s drůbeží schovávají klenoty do na kost zmrzlé husy - velice profesionální, velice dokonalé a velice precizmí... 

Falco - Geld oder LeberAls Mike und Susanne in den Laden zurückkehren, um ihre Beute abzuholen, ist die „Goldene Gans" allerdings verkauft. Aber für Mike und seinen durchschlagenden Charme ist es natürlich eine Kleinigkeit, an die Liste der Kunden zu kommen. Die Juwelen wieder aufzuspüren ist nicht ganz so einfach. Der Weg durch die Tiefkühltruhen der Geflügelhandelskunden ist gepflastert mit kritischen Situationen und bringt es mit sich, dass Mike den Falco - Geld oder LeberFängen einer lüsternen Gräfin nur knapp entgeht, dem Skalpell eines gewissen Dr. Flinkmann gerade noch entkommt und dass Susanne gar eine ganze Kompanie von Bundeswehrsoldaten zum Blumenpflücken abkommandieren kann.

Když se Mike a Susanne vrátí do obchodu s drůbeží aby si vyzvedli svou kořist, je už Falco - Geld oder Leber„Zlatá husa" prodaná. Ale pro Mika s jeho neodolatelným šarmem je maličkost dostat se k seznamu zákazníků. Cesta po stopách za klenoty není tak úplně jednoduchá. Cesta mrazničkami zákazníků obchůdku se zmrazenou drůbeží je dlážděná kritickými situacemi a dovádí Mika do spárů vilné hraběnky, z nichž Mike jen taktak unikne, pak pod skalpel jistého Dr. Flinkmanna, zpod něhož musí prchat, pak Susanne velí posádce vojáků Bundeswehru, aby šli natrhat  květiny.  

Mike und Susanne müssen Nerven wie Drahtseile haben, um zu überleben. Das geht natürlich an die Substanz und fordert zudem ganz persönliche Opfer. Die beiden erleben ihre erste echte Beziehungskrise, ausgelöst durch Falco (Johann Hölzel), den umschwärmten Schlagerstar, der plötzlich in Susannes Leben tritt. Wird es Mike gelingen, seine Susanne von diesem eingebildeten Typ loszureissen? Und was ist mit den Juwelen, die immer noch in einer tiefgekühlten Gans lagern? Wer wird sie finden? Die antworten auf diese Fragen und vieles mehr erfahrt Ihr demnächst im Kino!

Falco - Geld oder LeberMike a Susanne musejí mít nervy jako provazy, aby přežili. To přirozeně vede až do extrémů a vyžaduje zcela soukromé oběti. Ti dva prožijí první skutečnou krizi ve vztazích, kterou zapříčiní Falco (Johann Hölzel), obletovaná hudební hvězda, který náhle vstupuje do života Susanne. Podaří se Mikovi dostat svoji Susanne od toho namyšleného týpka? A jak to dopadne s klenoty, které jsou pořád ještě v nějaké zmrazené huse? Kdo je najde? Odpovědi na tyto otázky a mnohem víc se co nevidět dozvíte v kinech!

PREMIÉRA V KINECH: od 14.8.1986

KINO - START: AB 14.8.1986

 

Falco - Geld oder Laber


Falco - Geld oder Leber

 Falco - Geld oder Leber


Falco - Geld oder Leber

 Falco - Geld oder Leber


Falco - Geld oder Leber


Falco - Geld oder Leber


Falco - Geld oder Leber

Falco - Geld oder Leber

Falco - Geld oder Leber

Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber
Falco - Geld oder Leber

 Falco - Geld oder Leber

 

 

Překlad a design/Übersetzung ins Tschechische und Design: Dagmara/Falco1957

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1