NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco a film Geld oder Leber - animace 1

Datum: 22. 9. 2008 8.04 | Autor: Falco1957 | 1395× | Kategorie: Geld oder Leber | Komentáře: 0

 

 

První scéna z toho klípku, no to se nedá nezpracovat. Milý mladíček Falco to tam rozbaluje na to děvče s šarmem a elánem sobě vlastním a jeden opravdu neví, zda je víc nadšený tím, že bude mít koncert na hradě Finkenstein, anebo zda tu dívčinu hodlá sbalit. V tomhle je Falco prostě nenapodobitelný.

 

 

Takže první z několika animaci k filmu Geld oder Leber, v níž Falco zpívá ve svém rudém mundúru svou překrásnou píseň The Sound of Musik. Jak jsem slíbila, animačky k tomuto filmu věnuji Jitce, která se k nám vrátila pod Nickem Isolde.Falkenstein. A doufám, že se jí alespoň trochu budou líbit.

 

 

A když jsem zde v minulém článku psala o tom, jak všechny najednou nacházíme podobné téma, ještě něco bych se zeptala: není to fajn? Na webu my tři s Lucy a Phoebe90, na fóru na stejné téma další dvě - dalo by se říci „parťačky", jsou to kamarádky z Prahy. A jak se nám dobře komunikuje. Spolupráce, no, taková, jakou jsem si vždy představovala. Kdy pět ženských dělá současně na jednom projektu. Lucy, Phoebe90, Die.Kommissarin, Isolde.Falkenstein a já, Falco1957. A každá jsme trošku odjinud. A jak nám to klape. Bez nadávek, bez násilí, bez jakýchsi podivných řečí a nejapných keců, pěkně pohromadě a s láskou a obdivem k Falcovi... Nemá to takhle být mezi všemi fanoušky? Co myslíte...nebylo by lépe nehádat se a pokračovat v tomhle duchu dál? Zvažte to někteří, vy, co druhé jenom odsuzujete...popřemýšlejte o tom. Ale až se podíváte na ten skvělý klípek a ty obrázky a animačky.

 

Dagmara, autorka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omlouvám se, ale více obrázků k této animaci nepřidám. Ač je tvořena z 94 snímků, nenašla jsem již ani jeden v takové kvalité, aby jej zde bylo možno uvést. U příštích animaček to již bude lepší.

 

 

 


 

Poznámka k obsahu článku: Když si dneska, při rekonstrukci tohoto článku a jeho přenosu ze starého blogu sem na nový, čtu text tohoto článku, mám hořko v ústech a chce se mi plakat. Proč? Inu, nepěkné vzpomínky...

Když jsem ten článek totiž psala poprvé, byla ještě situace na diskusním fóru o Falcovi jiná.Fórum sice bylo celé rozbourané po dvou zmoderováních, kterými mne tehdejší správce chtěl z něj vyhnat, ale někteří fanoušci se zase začali vracet a diskutovat. Patřila tehdy mezi ně i dvě děvčata z pražské Karlovy univerzity, Jitka (alias Isolda Falkenstein) a Martinka (alias Die Kommissarin). A my, stálí členové, jsme se těšili, že se nám zase rozbíhá diskuse. A ještě jsme netušili, co nás čeká a nemine, co je už téměř za dveřmi.

O měsíc a půl později následoval neopodstatněný útěk správce Josefa Falkenfluga z našeho fóra a on se nedal udržet ani poté, co jsme jej všichni přátelsky nabádali, aby s námi zůstal. Nedal se přemluvit ani poté, co jsem mu odpustila jeho invektivy a to, že mi rozboural blog cominghome. Utekl jako zbabělec, protože neuměl odpovídat na mé dotazy vedené v míru a s láskou k němu. Uměl být jen sprostý, a to v té chvíli již nemohl být. Nedala jsem mu šanci, chovala jsem se k němu velice vlídně. Ale on věděl, co udělat, věděl, tedy myslel si, že ví, jak zase napáchat zlo. A do jisté míry se mu to podařilo.

Po svém útěku z fóra odlákal ode mne Jitku, s níž jsem měla v té době výborné vztahy a pro niž jsem psala stránku Falco´s Frauen.  Prostě jí nedal na , nedostala šanci mít násoba - bylo to "buď on nebo já". A ona zvolila a odešla za ním. A to, že mě oba ranili, to ještě nestačilo. Začaly hrubé útoky, obesílání lidí na netu lživými dopisy o mně, nabádání lidí, aby odešli z fóra. A když ani tato metoda nebyla dost účinná na to, aby mě kompletně odbourali a ještě víc zranili, pokusili se naše fórum úplně zlikvidovat.

Proč? No protože já na něm lpím, chtěli mi ho prostě vzít. Protože věděli, že to je mé útočiště a že se tam snažím sjednotit fanoušky.  Jak to udělali? Stížnostmi vedenými na administraci portálu lidé. cz. se pokusili vymazat fórum. A byli vyslyšeni. Fórum se sice nakonec nerozpadlo, ale bylo natolik přemazáno, že z původních krásných a tématických příspěvků zbylo jenom torzo o 89 příspěvcích. Byla to opravdu zlá doba, před Vánocemi 2008, bylo to k pláči. Ale přesto všechno jsme se z toho zase nakonec dostali, dnes již fórum zase funguje jak má.

A vy se mne teď určitě zeptáte, kde beru tu jistotu, že to byli zrovna Falkenflug a Isolda, kteří takhle pomluvili naše fórum a kteří se o něco takového pokusili, že? Přiznala se. Ano, Isolda mi to napsala do vzkazníku. Ta  její drzost  je opravdu neuvěřitelná, ale ona se k tomuhle nejen přiznala, ale ještě se pokusila hodit vinu na mojí bývalou kamarádku Ivu. Nevěříte? No, tak se podívejte, tady je její korespondence, je tam i "přání k narozkám". Od bývalé kámošky, co jsem ji měla tak ráda...:


http://www.twinshelp.estranky.cz/fotoalbum/ostatni/darecek-k-narozeninam


No, co na to říkáte? Fuj? Anebo mňam?

A ještě jsem zapomněla dokončit tuhle historii o dvou děvčatech z fóra o Falcovi: Třeba vás napadlo, kam se nám z téhle historie vypařila ta druhá, Die Kommissarin...

Odešla z fóra.

Nejdříve mne několikrát upozornila na to, že se proti mně rozesílají štvavé dopisy, ale když jsem ji vyzvala, aby mi je poslala v kopii, jako důkaz, abych si mohla podat stížnost, pohrozila mi právníky (patrně po vzoru Heldena, dalšího vykuka z webu Falcowonderful) a po anglicku zmizela, aniž by mi zdůvodnila, proč fórum opouští. Učinila tak 23. 12. 2008, patrně také proto, aby mne v tom lkavém předvánočním čase ranila.a ještě více dorazila. Inu, kamarádku pohledej... ale ne na Internetu!!!

A proč jsem vám tuhle ošklivou historii vlastně vyprávěla? No abyste si uvědomili, proč se s těmito lidmi nechci smiřovat a proč opravdu nerada vidím na našem konečně urovnaném diskusním fóru jakékoliv zmínky o nich, či odkazy na jejich rádoby-webovou stránku. No a abyste hned nevěřili kdejaké MIKADO001 (anebo pod nickem Isolda ?), či druhé takové výtečnici (to je ta druhá lepší, co si říká Iva, nebo také i-2-0, a umí jen psát sprosté vzkazy a vyzradí i heslo k webu, a to i takovým, co mi je pak smazali. Vyzradit z počítače, který jsem jí pořídila za své úspory!!!).

 

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1