NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco: Top-secret-Fotos (článek z deníku Heute.at)

Datum: 23. 7. 2009 18.01 | Autor: Falco1957 | 5046× | Kategorie: GARS AM KAMP - Villa | Komentáře: 0

 

Falco: Top secret Fotos

 

(Poznámka autorky: článek, který zde předkládám, obsahuje foto, které se obsahově neslučuje s tématickou náplní tohoto webu a proto jsem část druhé fotky, zobrazující intimní partie zpěváka Falca, graficky upravila. V původním článku deníku Heute.at naleznete tudíž foto poněkud jiné.)

 

Falco: Top-secret-Fotos

Falco: Supertajné fotky

Heute.at, 2.7.2009


Spektakuläre Enthüllung über Musik-Legende Falco (1957-1998): Während private, wenig bekannte und sehr intime Fotos des Kult-Sängers aufgetaucht sind und der Streit um sein Millionenerbe endlich beendet scheint, soll die „Falken-Villa" in Niederösterreich jetzt zu einem Museum ausgebaut werden.

Falco - „Out of the Dark"!

Velkolepé odhalení hudební legendy Falca (1957-1998): Poté, co se na světlo vynořily soukromé, méně známé a velice intimní fotky zpěváka, který je v Rakousku kultovní popovou hvězdou, a poté, co tahanice o jeho milionové dědictví snad konečně skončila, by měla být Falcova vila v jižním Rakousku přebudována na muzeum.

Falco - „Out of the Dark"!

Falco - Top secret Fotos»Zu viel Hitze« oder einfach nur »Naked«? Der Falke, wie Gott ihn schuf

»Zufiel Hitze - Příliš horko« anebo jednoduše jenom »Naked - Nahý«?
Sokol, jak jej pámbu stvořil


Starke Nachricht für alle Falco-Fans: Da der jahrelange Rechtsstreit um sein Erbe jetzt beendet wurde, steht einem neuen Falken-Museum (fast) nichts mehr im Wege.

Horká zpráva pro všechny Falcovy fanoušky: Vzhledem k tomu, že byl právě ukončen dlouholetý soudní spor, nestojí již novému Falcovu muzeu (skoro) nic v cestě.

Falco - Top secret Fotos»Helden von Heute«: Falco in lässiger Strandpose

»Hrdinové současnosti«: Falco v ležérní plážové póze


Out of the Dark: Bereits seit 2006 existierten Pläne, seine Villa in Gars am Kamp (NÖ) zu einer Pilgerstätte umzubauen. Doch die lagen schnell auf Eis: Denn Falcos Ex-Manager Wilfried Köhler hatte gegen den Präsidenten der Falco-Stiftung, Ronny Seunig, geklagt - wegen des Verdachts der Unterschlagung von insgesamt 1,3 Millionen Euro. Jetzt wurde das Verfahren eingestellt: „Sämtliche Vorwürfe waren aus der Luft gegriffen", erklärte Seunig.

Out of the Dark: Již od roku 2006 existují plány přebudovat jeho vilu v Gars am Kamp (jižní Rakousko) na poutní místo. Ty ale ještě byly u ledu: Protože Falcův Ex-Manager Wilfried Köhler podal na prezidenta Falcovy nadace, Ronny Seuniga žalobu - z důvodu podezření ze zpronevěry celkem 1,3 miliónů Euro. Nyní bylo soudní řízení zastaveno: „Veškeré výtky byly neopodstatněné", vysvětlil Seunig.

Falcos Mama Maria Hölzel, seit zwei Schlaganfällen besachwaltet, wurde die gute Nachricht bei einem Besuch in der Garser Villa überbracht.

Falcova maminka Maria Hölzel, která byla po dvou mozkových mrtvicích zbavena svéprávnosti, se dozvěděla tuto dobrou zprávu při návštěvě vily v Gars. 

Falco - Gars am KampFans können sich auf einen authentischen Blick in das Allerheiligste ihres Stars freuen: Neben Hunderten, nie gesehenen Privatfotos sind viele Räume noch exakt so, wie der „Kommissar" sie verlassen hat. Alles im Liegen: „Sogar seine Hemden sind immer noch penibel nach Farben geordnet - so, wie er es liebte", berichtet Ronny Seunig. Rock me, Amadeus!

Fanoušci se mohou těšit na autentický pohled do svatyně své Star: Vedle stovek nikdy dosud nespatřených soukromých fotek jsou mnohé prostory ještě přesně takové, v jakém stavu je opustil „Kommissar". Alles im Liegen - Vše v posteli: „Dokonce i jeho košile jsou stále ještě pečlivě roztříděné podle barev - tak, jak to měl rád", sděluje Ronny Seunig. Rock me, Amadeus!  


Falco - Gars am Kamp

 

Překlad/Übersetzung ins Tschechische: Dagmara/Falco1957

Zdroj/Quelle:

http://www.heute.at/news/oesterreich/wien/Falco-Top-secret-Fotos;art931,66819,A


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1