NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falcogasse - Nachrichten aus Wien 2

Datum: 9. 6. 2009 7.38 | Autor: Falco1957 | 1535× | Kategorie: Falcogasse-Donaustadt | Komentáře: 0

 

Máme sice Falcogasse, ale máme také málo zpráv o ní, aneb: Návštěva na webu Connyho de Beauclair

Falcogasse

 

 

 

Máme všichni za sebou dlouhé a vyčerpávající hodiny plné hledání jakýchkoli, byť kratičkých informací o Falcogasse, tedy spíše přímo hledání reportáže z té události na všech možných rakouských i německých televizních stanicích. A jediným, dosti chabým výsledkem je tento článek. No, moc to opravdu není. A rozhodně to neodpovídá našemu úsilí. A to nás hledalo celkem pět.

 

Falcogasse

 

Zdroj/Quelle: http://wien.orf.at/stories/361438/

 

No, náš průzkum webu ještě neskončil, budeme sledovat i české dokumentární pořady, snad se přecejenom někde ještě nějaká další zpráva objeví. Ale - někdo tyhle informace má, někdo na té akci byl a fotil. Conny de Beauclair, bývalý ochránce a přítel Falca, dnes také významný vídeňský fotograf, který fotí všelijaké, nejen vídeňské, akce ze světa kultury a slavných osobností.

A dovolily jsme si tedy sáhnout do nejnovější Connyho fotografické sbírky.

Conny nám snad odpustí, takto vybírat fotky z webu někoho jiného, to se opravdu nemá. Ale - tahle významná událost se nedala opominout. A my v nejbližších dnech na oplátku panu de Beauclair uděláme na zdejším blogu pěknou Promotion. Protože jeho foto, to je opravdu zážitek.

A tak ještě pozdrav do Vídně - respektive do DISCO U4, jejímž šéfem a správcem je pan Conny již dlouhá léta. A poděkování. Veliký dík za ty krásné fotky.

Webmasterin Lucy_cz

Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falcogasse

Falcogasse

Falcogasse

Conny po boku Falcovy maminky Marie Hölzel

 

na fotce níže:

vzadu vpravo za M.Hölzel stojí Patrick Simoner,

Falcův dvojník (v černé košili s bílými body)

Falcogasse

Falcogasse      Falcogasse

Falcogasse

Falcogasse

Falcogasse

 

Ze soutěže dvojníků, která byla ohlašována v tisku, snímky, bohužel, nemáme. A nemáme ani foto Kathariny Biancy Vitkovic, Falcovy nevlastní dcery, která se dle zpráv měla této akce zúčastnit také. No, ale snad ještě nějaké zprávy přibudou a snad se nám podaří získat i další články a fotky. A vy se mezitím mrkněte ke Connymu na jeho web, má tam těchto fotek mnohem víc. A nejen z akce "Odhalení památníku Falcogasse". Jeho fotky opravdu stojí za to.

Zdroj/Quelle: http://www.conny.at/gallery?e=3567

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1