NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de http://www.falco-fr.com/ http://www.falco.at http://www.falcofanclub-berlin.de http://www.falco.de.gg / http://www.falcollection.at http://www.falcoderfilm.de/ http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco - Tak nám zas taťku nachytali v hospodě ! - Malé zamyšlení

Datum: 13. 10. 2009 11.52 | Autor: Falco1957 | 1345× | Kategorie: Falco-Sonstiges | Komentáře: 0

 

 TAK NÁM ZAS TAŤKU NACHYTALI V HOSPODĚ !

MALÉ ZAMYŠLENÍ

No, tak se mrkněte, jak nějaký chytrák nezapomněl vyfotit Falca "při činu" ! Ach, to je úroveň ! Kdopak nám to na You Tube hodnotí našeho Sokolíka? Někdo, kdo tam toho ještě moc nenahrál ! A jeho písně asi moc nezná ! A kdo by zřejmě nezazpíval ani "Skákal pes přes oves" !

 

Falco Being Flat-Out Drunk Disrpupted His Peformance in Moscow

 

.

 

Své vyjádření jsem už dala na našem diskusním fóru. Ale přesto - ještě jednou prosím všechny vás milé fanoušky:

Prosím, než začnete posuzovat činy druhých, zkontrolujte si nejdříve, zda se sami chováte bezchybně a na jedničku.

A ještě dodávám: Falca miluji takového, jaký byl. A jaký zůstal v mém srdci. Alkohol, drogy a nadměrné kouření, ženské a excesy prostě k němu patří a vždy budou patřit. Tak ho tak berme. Anebo bychom chtěli mít raději seriózně vyhlížejícího a vyfešákovaného abstinentního nekuřáka a vzorného otce rodiny, co se chodí modlit každou neděli do kostela a žije spořádaným životem? No, to bychom ale asi dnes neměli všechny ty skvělé a krásné písně, které Falco nazpíval, které stvořil. Protože k takovému dílu, jako po sobě zanechal FALCO, k tomu je třeba, aby byla duše "zerrissen" - čili "rozervaná" a neklidná, aby byl umělec jiný, než ostatní obyčejní lidé, excentrický, arogantní, drzý, neposlušný, excesivní. Přesně takový, jako byl náš milovaný Falco. A přesně takový, jako jej přijímám a mám ráda já. 

Dagmara/Falco1957

P.S.: A jen tak btw: jak se to píše slovo "DISRUPTED" ?  Není tam náhodou pravopisná chyba? A co slovo "PERFORMANCE" v nadpisu toho klipu?

No, nevím, angličtinářka nejsem, ale - nepřihnul si náhodou pan AlienFly75 při tom nahrávání taky trošku?!

 

DISKUSE NA NAŠEM ČESKÉM DISKUSNÍM FALCO-FÓRU (aneb: neboj, Hansi, milujeme tě pořád dál):

DjembaM DjembaM - 11.10.09 13:19:59

Moskva
Ahoj fanousci,
dnes jsem narazil na nekolik novyh zajimavych veci, mezi nimiz bylo i toto video.

http://www.youtube.com/watch?v=0OXrlF4obiw
ja uz ho doma mam. ale nechtel jsem ho nikde zverejnovat.

Reknete mi k tomu nekdo neco? ja jsem o tom nevedel. nebo to bylo jen jako?
Chystam se si kupovat novou knihu. Kamco, uz ji mas? :-)
Pokusim se i udelat fotku v tricku. neboj, daso ;-) • Kamila.Ondruchova Kamila.Ondruchova - 11.10.09 14:05:17

  RE: Moskva
  ne zatím to v libru nemají četla jsem že to bude na pultech až 1. listopadu... • Falco1957 Falco1957 - 12.10.09 12:40:26

  RE: Moskva
  No co, no, taťka Falco se nám trochu líznul a vyvedli ho z lokálu. Můžu k tomu dodat jen to, že mu to sekne i když je v bezvědomí, rovnováhu ztratil jen jednou. Tý kočce, co za ním vlezla na pódium, samozřejmě závidím, že byla blízko něho, když už tam chyběla Beatrice (je to Moskva 1995, tam s ním byla a měla ho snad pohlídat, ne?).
  A ještě něco: že ho takhle zveřejňuje někdo na YT, dobře, pěkný záběry jsou to, Falco je tam cool. Ale že ho takhle ztrapnili na stránce Infernal - tam je něco obdobnýho, ale jen pár záběrů - no, to se teda diwim.
  :-)) • Falco1957 Falco1957 - 12.10.09 12:48:02

  RE: Moskva
  Jo, když budeš mít takový video, klidně ho tu uveď, přece víme, že Falco nebyl andílek. Já bych ho jako abstinenta ostatně ani nebrala.
  A mohl bys z toho agenta DXD2 na You Tube vydostat origoše těch 2 Seitenblicků? Marně to s Lucy hledáme, bo se to nedá spravit, von to dodal ve strašně havarijním stavu. Si s ním píšeš, ne? Tak ať navalí link. (já ho zkoušela sbalit, ale nebere mě). Díky předem. :-))
  • DjembaM DjembaM - 12.10.09 16:18:54

   RE: Moskva
   ne. nepisu. nejsem v kontaktu. psal jsem si s nim. muzu mu napsat. jako psali sme si spolu, ale myslim, ze tohle je vse, co on sehnal. toe muj nazor. ale zkusim mu napsat.
   jinak vypada to, ze sezenu koncert z Lipska. tak pak muzu dat link. uvidime • LucieHendrychova LucieHendrychova - 12.10.09 21:20:50

  RE: Moskva
  Co k tomu dodat... konečně video v dobré kvalitě :-D My jsme za něj rády, nemusíme ho aspoň x hodin upravovat.

  A samo další kousíček jeho kariéry do sbírky a na blog. Však všichni víme jaký Falco byl a tohle k němu prostě "bohužel" patří... 8-)


A když už jsme nakousli problematiku senzacechtivosti, mám tady ještě dva vzkazy.

Ten první je pro pány webmastery stránky Falcowonderful, zvláště pak pro Josefa Falkenfluga, jemuž tak hrozně vadí neklidní fanoušci se štamprlí a cigaretou v ruce (jinak ale tvrdí, že je fanoušek kontroverzního Falca) a jenž tvrdil, že nebude opisovat články z Falcoextrablattu a teď je dokonce opisuje i s překladem rovnou odtud:

"Prosím, pane, to je pro vás. A kopírovat tentokrát asi těžko budete. Při stažení této stránky ve formátu HTML totiž zajisté pochopíte, proč"

Pozdrav Falkenflugovi

A ten druhý vzkaz je pro jednoho pána ze Slovenska, co také krade ze stránek. Mám teď na mysli obzvláště oněch 11 článků o Caroline Perron, které si bez dovolení vzal (a to včetně překladů) a dodnes se za svůj čin neomluvil a dál je zveřejňuje na stránce Emotional2002 pan Martin, alias Smeke. A rovněž je to vzkaz pro jeho přítelkyni, která pod jménem FALKENSTEIN vystavuje na Razyboardu s oblibou ofocené články z tohoto blogu a tak moc se zajímá o to, s kým Falco udržoval intimní vztahy.

"Hej, tu máte další foto Falca s děvčetem, můžete si ji zase zveřejnit na Razyboardu a připsat pod ni občanské jméno té dívky, jako jste to udělali Beatrici. Ale to jméno vám tentokrát neřeknu, neb ho nevím a po těchto věcech nepátrám. No, možná, že se třeba jmenovala JITKA SÝKOROVÁ..."

Pozdrav pro Smekeho a Isoldu Falkenstein

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1