NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco nafilmován při sexu - vydírání, článek z časopisu OE24.at a můj komentář

Datum: 8. 7. 2010 6.16 | Autor: Falco1957 | 2522× | Kategorie: Falco-Sonstiges | Komentáře: 0

 

Falco

 

Falco nafilmován při sexu - vydírání


V minulém roce rozvířila Internet zpráva, že někde kolují snímky nahého Falca, který měl být nafilmován při nějakých sexuálních hrátkách. A na internetových stránkách, na nichž občas hledáme ke stažení Falcovu hudbu, se objevily soubory ke stažení za dosti vysokou cenu. Po čase ale celá aféra utichla a já nacházím ve známých rakouských novinách OE24.at a BILD.de dva články o tom, co se vlastně stalo. 

Tak tedy ve zkratce: Falco byl snad skutečně nafilmován při jedné ze svých nočních návštěv, snad v době otevření vídeňského City-Baru "Amadeus". Jedná se o video, které bylo natočeno skrytou kamerou někým, kdo později zpěvákovi hodlal uvedený snímek odprodat a vydíral ho. Má to být 34-minutový snímek, na němž je Falco natočen při svých hrátkách se dvěma prostitutkami. V prostorách a separé City-Baru "Amadeus" snad měl majitel umístit kamery a natočené snímky použít v případě, že by návštěvníci nechtěli při odchodu zaplatit. A milý Falco nejen "zapomněl" zaplatit za služby těch dvou dívenek, ale zůstal jednou provždy dlužen i za značné množství vypité vodky.

Snímek byl později nabízen za nehoráznou cenu různým novinám, TV-stanicím a veřejným sdělovacím prostředkům, pro nikoho ale tyto intimity nebyly tak zajímavé, aby snímek odkoupil a zveřejnil. A co je vrchol, po Falcově smrti byl tento snímek nabízen dokonce i Falcově příteli Ronniemu Seunigovi, který samozřejmě vyděrače vyhodil.

 

 

Celý článek překládat nebudu. Už podle toho jak je  celá tato aféra prezentována můžeme vidět, co dokáží jak tisk, tak vyděrači. A jak takováto akce může být nebezpečná pro umělce, který byl proslulý svým nevázaným životem. Je to jen a jedině snaha poničit lidskou důstojnost, vydělat na někom peníze. A to je ta druhá stránka slávy. Nejen vydělané milióny, ale také potíže tohoto charakteru. Neznámý člověk by přece vyděrače nezajímal. A to, že kamery nainstalované v separé měly být opatřením proti neplatičům, to je poněkud chabá výmluva.

No, lidé to vzali po svém, fanoušci samozřejmě zpěváka za jeho prohřešky nezatratili. Berme to tedy jako epizodu, pro zpěváka ovšem zřejmě dosti nepříjemnou.

A co ještě mohu k onomu trapnému příběhu dodat? Inu: Když někdo vymyslel noční lokály, nelze se divit, že v nich pak lidé utrácejí peníze za alkohol. A když existují bordely, pak je jasné, že nebyly zřízeny proto, aby se v nich hrál badminton. Ale to, co člověk dělá ve svém soukromí, do toho by nikomu nemělo nic být. Za služby si zákazník  možná nezaplatil, ale co je komu do toho? Tohle bylo opravdu zcela jasné vydírání. Jo, kdyby v tom bordelu střílel na vrabce, nebo jim uřezával křidýlka, to by snad bylo k pozastavení. Ale Falco tam byl za tím účelem, pro který tento podnik byl zřízen. Tak jaká starost?  Byl mladý a užíval si prostě života, tak proč ne? Jedině snad mé poslední šťouchnutí do našeho milovaného Sokolíka:

Hej, Hansi, škoda, že jsem tam v tom separé nebyla s váma třema, alespoň bych se dobře poměla. Ale ...mě by ses nezbavil za půl hodiny.

Dagmara/Falco1957

 

Falco

POZN: článek z časopisu BILD.de a názory čtenářů uvedu v příloze

 

Zdroj/Quelle:

http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/Falco-beim-Sex-gefilmt---die-Erpressung-0659594.ece

 

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1