NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco - POP GALERIE RELOADED - fejeton

Datum: 1. 8. 2009 5.33 | Autor: Falco1957 | 1437× | Kategorie: FALCO - TV-SENDUNGEN | Komentáře: 0
Falco
Tak takhle zhruba bude vypadat booklet-front na mém cedlu, až si tu těžce získanou nahrávku vypálím. Ale - zážitky teda máme, nejen já, ale i moje kejminka Lucy, s níž jsem tohle sháněla na netu. A také druhý team, který se pokoušel tu nahrávku zajistit - Mirek DjembaM a jeho přítelkyně Klárka.

Ten, kdo na ten link přišel, byl Mirek. A uvedl jej na Falco - fóru. A já pak denně při prohlížení papírků s úkoly držela ten jeden s tímto názvem a věděla jsem, že nesmím zapomenout připomnět ostatním, až to bude v té televizi.

Kanál ARTE, to je francouzská televize a je dostupná na Satelitu, který nemám. A tak jsem se jenom modlila, ať se najde nějaká dobrá duše, která se obětuje a natočí to.

Dobrá duše se našla, náš Falco-fanoušek Mirek, který Falca snad má radši, než já. Jenže - ani on, ani já nemáme příliš mnoho zkušeností s takovýmhle nahráváním. A že bychom tohle sehnali na netu, na to jsem příliš nespoléhala. Všichni přece dobře víme, jak si svá autorská práva chrání ta producentská dvojice DoRo - Dolezal - Rossacher - kteří jsou jejími autory. Celá věc ale dopadla dobře.

V ten večer, co se to vysílalo, jsem marně hledala na netu, že by snad přecejenom někdo omylem tu nahrávku nechal někde v programových nabídkách. A tak jsem, celá nervózní a nemohoucí se soustředit na nějakou pořádnou práci na webu, šla na pivo. A v naší hospůdce koukám - sakryš - fotbal v televizi. No, to je teda dobrý, pomyslela jsem ti, jestlipak tohle Mirek nahraje. Třeba ho bude víc zajímat ten sport... a, byla jsem ještě nervóznější.

Dopadlo to ale všechno dobře a já jsem Kláře a Mirkovi velice vděčná, že se obětovali.
Nahrávku pořídili videokamerou, takže ještě budeme muset vymyslet, jak ji upravit, aby alespoň kousíček toho filmečku mohl být někde na webu. Třeba u Mirka na stránce, anebo ve fanklubu. Ale věřím, že se nám to podaří i přes to, že jsme všichni byli tak trošku zklamaní. Čekali jsme totiž něco nového co ještě neznáme. A on je to sestřih ze známého dokumentu HOCH WIE NIE. Ale zase na druhé straně - je tam přidaná jedna píseň a ten film je tak sestříhaný, že ještě budu moci pořídit další obrázky pro zdejší webovku.
A především - a to je to nejhlavnější - máme pravý fanouškovský dokument. Byť třeba nebude superkvalitní, vždyť byl pořizován takhle poprvé a bez předchozích zkušeností. Ale je to důkaz toho, že u nás v republice jsou lidi, kteří tohle natočí, kteří mají zájem o film o našem drahém Sokolíkovi.  A ten zážitek kolem, pak to společný hledání na netu, to jsme na tom s Lucinkou strávily den a noc. A pak ještě upload, to když jsem to ukládala na Falcovo a Dagmařino Svobodné fórum, abyste to měli k dispozici i vy všichni ostatní.
Takže - co ještě dodat. Producenty, kteří zcela evidentně na Falcovi vydělávají svý prachy a naprosto příšerným způsobem si při tom chrání autorská práva, ty kritizovat nebudu. Oni už jiní nebudou. A zase na druhé straně - byl nový rozruch kolem Falca. A to je vončo, tak to má být. Takže, Hansi, vydrž ještě pár dnů, jedou za tebou Klára s Mirkem, tak je brzy poznáš. A my ostatní - si pustíme alespoň tu nahrávku. A přijedeme za tebou zase někdy příště.
 
Falco

Článek: Dagmara/Falco1957
Technická asistence: Lucy_cz

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1