NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falcův poslední klip, vymysleli DoRo, Jeany hraje Caroline Perron - KRITIKA

Datum: 13. 1. 2010 21.22 | Autor: Falco1957 | 5203× | Kategorie: FALCO - NEWS 2009 | Komentáře: 0

 

 Falcův poslední klip,

vymysleli DoRo, Jeany hraje Caroline Perron 

KRITIKA

The Spirit Never Dies Falco`s letztes Video

Caroline PerronCítila při natáčení, že je jeho duch přítomen, žije dál v jejím srdci, stále se modlí za jeho duši, všechny slzy již prolila.
Běhá polonahá v latexovém oblečení po vídeňských kanalizacích, kde pak vyjevenýma očkama, kolem nichž se již objevují první vrásky stárnoucí modelky, čučí na předobraz svého bývalého milence na snímcích, které byly natočeny v době, kdy ještě čůrala do plín někde v indiánském iglů.
Prostě - Caroline Falca miluje, milovala a vždy bude milovat!

Caroline PerronNemám ráda lži. A nemám ráda tuto skutečně již odrostlou a ne příliš významnou topmodelku. A když ji vidím v doprovodu producentské dvojice DoRo, je mi věc jasná. Caroline vydělává na Falcově jméně jako o duši. A dokonce má i některé stoupence, kteří jí fandí a zbožňují ji. A vůbec si neuvědomují jeden fakt: Milá Caroline o Falcovi neví skoro nic, z jejího rozhovoru s panem moderátorem Leutgebem je to zcela evidentní.

Carolina PerronKde byla, když bylo Falcovi ne příliš dobře a když ji potřeboval u sebe, toť záhada. Patrně prchla poté, co jí dal najevo, že je mu dobrá akorát tak k milostným hrátkám. To přece mistr jasně potvrdil těmito slovy v rozhovoru s reportérkou Claudií Stöckl, která se jej na jeho lásku ptala:

„Zamilovávám se pořád, zasnubuji se někdy, nežením se nikdy."


Obstarožní fotomodelka ale bez přestání tvrdí, že ona byla jeho největší láskou, a jeho poslední.

Caroline PerronNo, kolikátá v pořadí byla a zda byla opravdu poslední, to by nám mohl snad sdělit pouze už jen mistr sám, kdyby byl mezi námi.
A od slečny Perron bych já spíše čekala jiné zprávy: například - povídání o tom, na čem Falco pracoval ve svých posledních letech (když teda byla jeho poslední láskou). A jak je možné, že se nám tolik let po smrti umělce objevující alba prezentují bez těch základních údajů. A ona (a nejen ona, ani ostatní z Falcovy blízkosti) o nich žádné konkrétní informace nepodávají.

Falco und Caroline PerronMilá Caroline, co víte o díle svého ex-milence? No předpokládám, že když jste s ním sdílela poslední okamžiky jeho života, věnovala jste také alespoň nějaký čas pozornost tomu, kdo je vlastně Falco jako umělec a na čem pracuje. Nebo ne? Já bych se teda zajímala o to, na čem pracuje můj intimní přítel.
No, vy asi nic nevíte, že? A proto se tak vytrvale držíte zuby a nehty vydělávačcké dvojice Dolezal Rossacher! Ano, děláte dobře. Jinak by vás asi dávno nikdo nepamatoval!

 

Falco und Caroline PerronA tak, až s nimi zase budete, navlečená do černého latexu, který měl být Falcovým oblíbeným Outfitem u žen, zkuste si alespoň o Falcovi nechat vyprávět. Ať příště máte panu Leutgebovi co říct.

A my ostatní se v mezičase, než mistr ze záhrobí vydá další album s dosud nezveřejněnými songy, budeme modlit. Za co? No za to, aby se nám náhodou nerozhodly všechny Falcovy poslední přítelkyně natáčet klipy takové úrovně, jako je ten váš, Caroline.

Mohlo by se totiž stát, že by některá z vašich družek, bezesporu úspěšnější, než jste vy, zachvátila MTV-hitparády (nebo US-Charts, jako kdysi Falco) a vystrčila odtamtud jiné pohasínající hvězdy typu Britney Spears. A to by opravdu už byl konec světa!

DagmaraFalco1957

Falco und Caroline Perron

Caroline Perron

Caroline Perron

 
 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1