NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO - KONCERT DOMPLATZ SALZBURG 1986 - kompletní nahrávka na TinyPic

Datum: 21. 7. 2009 4.28 | Autor: Falco1957 | 1369× | Kategorie: Domplatz Salzburg 1986 | Komentáře: 0

 

Falcův koncert DOMPLATZ SALZBURG 1986 je jedním z nejhezčích Falcových koncertů. Není příliš frekventovaný, na You Tube jej kompletní nenajdete.  Já měla štěstí v podobě jednoho torrentu. A zde vám předkládám první výsledek své samostatné práce, dalo by se říci domácího úkolu. Sama a bez cizí pomoci jsem celý koncert zkonvertovala do formátu avi, sestříhala na jednotlivé nahrávky a uploadla na TinyPic.

Děkuji tímto mé bývalé spolupracovnici Lucy_cz, která se mnou dlouhé večery měla tu trpělivost a naučila mne celý tento postup.

Ve dvou nahrávkách je sice drobná závada, ale, bohužel, tohle ovlivnit již nemohu. Leda, že by mě někdo naučil odstraňovat závady z videonahrávek. (Ale kazy jsou to ne příliš patrné.)

Pojďte tedy, usaďte se pohodlně u vašich monitorů,  odežeňte každého, kdo by vás chtěl příštích 45 minut vyrušovat a zaposlouchejte se... Jsme v roce 1986 v rakouském Salzburgu, stojíme spolu s ostatními fanoušky v rozjásaném davu na náměstí Domplatz a na jeviště přichází...FALCÓÓÓ!!!

 

DOMPLATZ SALZBURG 1986 - VIENNA CALLING


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - NO ANSWER, HALLO DEUTSCHLAND


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - SOUND OF MUSIK


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - DER KOMMISSAR


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - MÄNNER DES WESTENS


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - JEANNY, PART 1


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - AMERICA


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - MACHO MACHO


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - MUNICH GIRLS


DOMPLATZ SALZBURG 1986 - ROCK ME AMADEUS


 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1