NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Ist das mein Papa? - Je toto můj tatínek?

Datum: 13. 7. 2008 21.24 | Autor: Falco1957 | 2660× | Kategorie: Falco war mein Vater | Komentáře: 0

Ist das mein Papa?  -  Je toto můj tatínek? 

Vážení čtenáři,

V knize „Falco war mein Vater", obrázky z níž jsem Vám zde právě nabídla, zveřejňuje autorka knihy Katharina Bianca Vítkovic také novinový výstřižek s fotkou muže, o němž prolétla v září 2007 v tisku zpráva o tom, že je to domnělý Falco, který dosud žije a snad měl být spatřen na nějaké vídeňské Falco-akci. A Katharina Bianca přiznává, že toto byl katalyzátor, že se na základě této zprávy se rozhodla napsat knihu o životě se svým tatínkem, za něhož Falca nikdy nepřestala považovat.  

Zprávu i s obrázky vám nyní předkládám, k tomu jsem doplnila překlad slov Kathariny Biancy z knihy Falco war mein Vater, v němž popisuje svůj rozhovor s redaktorkou časopisu „Women" a vyjadřuje svůj postoj. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpráva, zveřejněná tehdy na webu http://falco.de.gg

Takzvaný „Dopis Falca z Kuby"  zveřejněný tamtéž

Mám tyto dokumenty v živé paměti a už nikdy se jich nepřestanu bát.

Byla jsem na článek i fotky upozorněna tehdy svým dobrým kamarádem Josefem Falkenflugem, jehož mnozí z vás znají. Vydal o něm zprávu na diskusním fóru o Falcovi, v níž pojmenoval svůj příspěvek termínem „novinářská kachna". A tato příšerná zpráva rozhýbala mnoho diskusních fór, uvedla do pohybu diskuse, které dodnes neutichají, pro mne měla katastrofální následky, změnila k nepoznání mé tehdy výborné vztahy a celý zbytek mého života, přispěla k rozvratu a nakonec i k organizačním změnám na našem diskusním fóru. 

Na rozdíl od Kathariny Biancy, která věděla hned, jaký postoj má zaujmout, já se nechala zlákat podobou toho muže na fotce a sladkou představou o tom, že by Falco ještě mohl být mezi námi. Na jedné straně jsem se nechala unést touto představou, na druhé straně jsem se obávala, že by mohl žít v nouzi a nesnázích, nemocný, postižený po havárii, na okraji společnosti, jako někdo, kdo neví, kým je a proč se jím stal a ani si svůj stav neuvědomuje. A myšlenka, že ti, kdož tleskali, se teď již ani nezastaví nad zchátralým mužem, mne vyburcovala k hledání pravdy. Buď je Falco živý, nebo je to skutečně jenom novinářská kachna. A pro ten druhý případ jsem se rozhodla hledat toho, kdo tyto kachny šíří, aby už jednou konečně byl klid od dopisů z Kuby a fotek domnělého zpěváka. 

Když jsem požádala své dva tehdejší kamarády, dnes již nepřátele na život a na smrt, o pomoc, začaly prudké neshody, jejichž následky jsou přímo strašlivé. Nejen, že jsem byla obviněna z různých psychických poruch, ale i... ne, nechci a nemohu už na to vzpomínat.

 

A vás, kteří nyní čtete tento článek, bych chtěla poprosit o jedno:

Pozor na lži, pozor na mezilidské vztahy. Důležitý je zpěvák Falco, který žije ve svých písních a našich srdcích, důležitý je i člověk Hans Hölzel. Ale vždy pozor s úsudkem, pozor, abyste někoho nezranili a neublížili mu. Protože pak už to není jen o nejkrásnější vzpomínce na toho „The Best Of", ale také o ubližování, zbytečném boji a rozvratu lidských vztahů. A tohle by si Falco zcela určitě nepřál.

Dagmara, autorka

  

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1