NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Proč nemám ráda tu růžovou Falcovu fotku

Datum: 14. 5. 2009 15.38 | Autor: Falco1957 | 1414× | Kategorie: české články | Komentáře: 0

 

Proč nemám ráda tu růžovou fotku, na níž Falco vypadá opravdu suprovně? Něco mi totiž připomíná. A je pro mne opravdu krutou vzpomínkou. Vzpomínkou na hrozný den. Na den 9. února roku 1998, kdy jsem si ráno v tabákovém stánku cestou do práce koupila, jako každý den, noviny Moravskoslezký den. V příloze těch novin jsem pak o něco později našla zprávu, nad níž jsem doslova ztuhla a která mi okamžitě vehnala slzy do očí. Bylo to oznámení o Falcově smrti. Tak najednou a tak nečekané, ta zpráva byla opravdu velice zákeřná. Podívejte se sami.

Falco - Tod

 Falco - Tod

A pro mne tohle ještě nebyl konec. Za několik málo dnů mne čekal další hrůzný den. Při autonehodě se mi zabil můj dlouholetý přítel, s nímž jsem tehdy žila a kterého jsem měla velice ráda. Jel na oslavu svých 41. narozenin a já nebyla při něm. Pod vlivem té zprávy o Falcovi jsem neměla chuť něco oslavovat, a tak jsem Jirku poslala s ostatními kluky z naší party a zůstala jsem doma. Nevrátili se. Nikdo z nich se už zpátky nevrátil. Byl to čelní náraz jejich auta do kamionu a stalo se to na autostrádě Rudná u Ostravy. Zůstali tam všichni. A mně se tehdy přelomil svět na dvě půlky. Na tu krásnou, která právě skončila smrtí dvou milovaných mužů a dalších mých přátel a na tu, kterou žiju po zbytek svého osamělého života.

Svět je hrozně nespravedlivý, nikdo z nich nic zlého neudělal a všichni umřeli mladí. Jiří byl jen o dva dny mladší, než Hans. 

Buďte tam zdrávi, hoši. Snad jste se spolu tam nahoře potkali. Čest tvé památce, Hansi, čest tvé památce můj milovaný Jiří. Zůstanu už vám oběma věrná, to je to jediné, co ještě mohu udělat.

Dagmara 

 

Falco - Tod

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1