NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco: Osamělý Amadeus (článek z časopisu INSTINKT)

Datum: 8. 11. 2008 4.26 | Autor: Falco1957 | 2304× | Kategorie: české články | Komentáře: 0

DEDICATED TO ISOLDE VON FALKENSTEIN

Vážení čtenáři,

nejsou to ještě dva dny, co se nám objevila na Falco-fóru nadšená zpráva naší vynikající rešeršérky Isoldy von Falkenstein. A Isolda, naše nejmilejší Jitulinka, nám s nadšením sdělovala zprávu o tom, že vyšel krásný veliký článek o Falcovi v českých novinách. Tady je ta zpráva:

 

   Isolde.Falkenstein - 07.11.08 09:27:17

Falco - Osamělý Amadeus
Právě mi volala moje zlatá maminka, že mi koupila časopis Instinkt, neb je tam Falco! Dokonce jsou tam o něm celé 4 stránky! Tak si to běžte honem koupit taky. Jmenuje se to "Falco: Osamělý Amadeus". A jsou tam taky fotečky.
 Zatím jsem to ještě nečetla, mám tu teď bohužel spoustu práce. Ale děkuji odtud své úžasné mamince, jak na mě myslí a jaké má pochopení pro mou posedlost Falcem :-) Mamííí, díky, jsi zlato.

Malá ukázka: Žil, jak zemřel, a zemřel, jak žil. Nebezpečně a na plný plyn. Život rakouského zpěváka Falca se pohyboval od jednoho extrému k druhému a ukončila ho divoká jízda automobilem.

 

A tato kočka byla tak laskavá, že mi druhého dne ještě připomněla na ICQ, že si mám ten časák opatřit. Tak, tady je. Krásný, dlouhý a pěkný, tak, jak se mělo o Falcovi psát v našem tisku už dávno. Redakce časopisu INSTINKT se opravdu ukázala a předvedla.

Vzhledem k vyjímečnosti tohoto článku jej uvádím ještě ve zvětšené verzi v našem Falco-fórovém Sokolím hnízdě, na webu FALKENNEST. Kdo jej tedy chcete vidět větší, máte možnost.

http://falkennest.sblog.cz/09b.pro_pobaveni/

Ale vzhledem ke kvalitě, kterou jsem lepší opravu nemohla zajistit vám něco nabízím. Kdo tento článek chcete mít v barevné fotokopii, tedy v papírové podobě, stačí mi napsat mail, pošlu vám jej nakopírovaný. Neb je to Falco, a co já bych neudělala pro Falca a jeho nesmrtelnou slávu. A také pro vás, Falcovy fanoušky.

Dagmara, autorka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poznámka autorky: ... se vzpomínkou na jistou fanynku, která fanynkou mohla zůstat, kdyby...

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1