NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Dva překrásné články o Falcovi

Datum: 28. 9. 2008 13.50 | Autor: Falco1957 | 1782× | Kategorie: české články | Komentáře: 0

Dostala jsem dneska dva překrásné články o Falcovi, které byly vydány po jeho smrti. Od této fanynky. Jak před časem slíbila, pomáhá mi i ona s blogem. Moc za ně děkuju, jsou fakt super. Tady jsou i pro vás.

Dagmara

 

Falco621998 Falco621998 - 11.09.08 21:03:45

Falco 1957
S čím bys potřebovala pomoct?Pokuď to bude v mých silách,tak ti ráda pomůžu Předchozí článek není příliš pěkný. Je to dáno jeho stářím ale také způsobem naskenování. Tady je tedy ukázka, jak se takový poničený článek dá "vyspravit" v programech Corel a Malování. Ale pozor - už trošičku ztrácí na autenticitě. Chybějící partie jsem totiž domalovala.

Falco - český článek

 


Poznámka pod čarou: Dívka, která mi na Falco-fóru tak nadšeně slibovala pomoc, a která mi pak předala tyto články o Falcovi, se na mne napojila na ajsku. Vyhledala pro mne ještě několik linků a tím její pomoc skončila. V následujících téměř třech měsících jsem zažívala překvapení, na jaká nikdy nezapomenu. Nejdříve mne dost šokovala svými podivnými názory na lidi ze svého okolí. Zvláště na svého manžela, o němž se nevyjádřila jinak, než jako o tupci, který jí otravuje život. Mnohokrát mi pak nabízela tak zvanou "pomoc", tj. zničení webové stránky FALCOWONDERFUL mých konkurentů Josefa Falkenfluga a Heldena, s nimiž jsem v té době již neměla dobré vztahy. Téměř v každém z hovorů s ní se tato její nabídka projevila a já rychle ztrácela o kontakt s ní zájem. Když jsem pak jednoho dne rázně odmítnula tuto její "výpomoc" s argumentem, že si své účty vyřídím sama a jinak, ale nikomu jeho práci na jeho webu ničit nebudu, vystoupila ostře proti mně na Falco-fóru a poté se z fóra odhlásila. V předvánoční době pak obeslala několik členů fóra hanlivým dopisem, v němž se o mé přítelkyni Lucy, tehdejší správkyni fóra, vyjadřovala jako o neschopné správkyni, a o mně jako o psychopatovi, který nemá všech pět pohromadě a potřebuje psychiatrické léčení. Toto činila pod nickem FALCONIC. Když jsem její počínání odhalila, zrušila svůj profil, odhlásila se z netu a zrušila si i své ICQ-číslo. Dejte si na ni pozor, nesvěřujte se takovéto osobě. Nevím, pod kterým nickem škodí lidem v dnešní době, proto zde zcela vyjímečně uvádím její občanské jméno: jmenuje se Aneta Sadílková a bydlí v Bystřici nad Perštýnem. Prosím, dejte si na ni pozor, je to povahou velice zlá a psychicky narušená dívka, která škodí bezdůvodně lidem. Její duše nepatří Falcovi, její duše je otrávená zlobou.

A za sebe se omlouvám, že jsem zdejší pohodovou atmosféru narušila takovouto zprávou. Považovala jsem ale za nutné uvést zde tuto informaci a varovat všechny slušné lidi před touto osobou. Jak jsem totiž dodatečně zjistila, tato dívka mým jménem zanechávala zprávy v návštěvní knize na webu Josefa Falkenfluga a ona sama se mi svěřila, že mu adresovala několik anonymních výhružných dopisů, jejichž předmětem byla pohrůžka o zničení webu FALCOWONDERFUL. Jednejte opatrně při korespondenci s neznámými lidmi, nebuďte tak důveřiví, jako jsem byla já. Nevěřte každému, kdo vám nabídne pomoc. Já na to hořce doplatila, toto je jedna ze tří osob, která mi značně znepříjemnila život v poslední době. Nebuďte proto tak naivní, jako jsem byla já. Nebo budete stejně tak jako já potom zklamaní, pokud ne hůř.

Dagmara


 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1