NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Brigitta Cimarolli podle Wikipedie

Datum: 11. 10. 2008 23.04 | Autor: Falco1957 | 4688× | Kategorie: Brigitta Cimarolli | Komentáře: 0

Brigitta Cimarolli podle Wikipedie (výňatek)


Brigitta Cimarolli (narozena 11. listopadu 1958 v rakouském Salzburgu) je modelka a herečka.  Dosáhla rovněž pozoruhodných úspěchů ve hře šachu, který se naučila hrát v devatenácti letech.


Již v sedmnácti letech se zúčastnila volby Miss, v osmnácti letech byla zvolena Miss Salzburg a následně „Miss Young International" v Tokiu. V německém vydání časopisu Playboy z listopadu 1977 byla zvolena Playmate měsíce. Její míry a váhy byly 90-60-90, 58 kg, 172 cm.


V německém vydání časopisu Penthouse ze září 1983 ji najdete jako „Penthouse Girl". Mimo to ozdobila přední strany časopisů Neue Revue, Lui, Oui, Exklusive, Star Ladies, Sexy, Cover Girls, New York, High Society, Quick, Excelsior, Stern, Bunte, katalogu D&W, katalogu Underfashion a rovněž asistovala v různých televizních pořadech.


V roce 1983 vystupovala v poměrně povrchním pořadu „Tajfun der Zärtlichkeit" *(Tajfun něžnosti, alternativně Osudy panenek), pak v pořadu „Ein Sommernachtstraum" (Sen letní noci) a v roce 1986 natočila video se švédskou hard-rockovou skupinou Treat.


S Falcem natočila v roce 1984 videoklip „No answer, Hallo Deutschland", který dodnes můžete vidět v sérii Falcových videoklipů „Hoch wie nie" z roku 1998.


V roce 2006 byla také vydána sbírka soft-porno fotek s názvem „Girls in Action", v níž jsou její snímky.


Vydobyla si rovněž titul mistryně v šachu v salzburském kraji. Proti šachovému velmistru Anatoliji Karpovovi dosáhla v simultánní hře dvakrát hry nerozhodně a jednou byla poražena.


 


Alternativní zdroje: 


Zdroj/Quelle


http://de.wikipedia.org/wiki/Brigitta_Cimarolli

 

 Brigitta Cimarolli


  Brigitta Cimarolli

 Brigitta Cimarolli

 


 


 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1