NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Axel Herrig - profil osobnosti

Datum: 16. 6. 2009 9.17 | Autor: Falco1957 | 2396× | Kategorie: Axel Herrig und FMA | Komentáře: 0

Falco meets Amadeus

FMA

Axel HerrigAxel Herrig - geb. 01.06.1963 in Trier

narozen 01.06.1963 v Trevíru (Trier)

v muzikálu FMA hraje titulní roli Falca 

Rolle: Falco

In der Rollenbeschreibung des Autors Burkhard Driest heißt es: Bariton bis a, Erfahrung mit Popmusik und Beherrschung des Rapstils unbedingt erforderlich, akzentfreie, deutliche Sprache. Grundkenntnisse im Tanz (Jazzstil), sehr gute Schauspielqualität, charismatisch, ca. 30 Jahre alt.

V popisu role autora Burkharda Driesta stojí: pro roli je požadován baryton v rozsahu do a, zkušenosti s popovou hudbou, ovládání stylu rap, řeč bez akcentu, srozumitelný projev. Základní znalosti tance (Jazz), velmi dobrý herecký projev, charismatismus, věk zhruba 30 let.

Dieser Falco wurde unter vielen Bewerbern gefunden. In einem langwierigen Casting war im Endspurt Axel Herrig der Sieger. Wo kommt er her ?

Tento představitel Falca byl nalezen mezi mnoha uchazeči. V dlouho trvajícím výběrovém řízení - Castingu - byl ve finiši vítězem Axel Herrig. Odkud pochází? 

Axel Herrig studierte Gesang an der Musikhochschule Köln und schloß sein Studium 1992 mit Auszeichnung ab. Danach wurde er ans Theater Aachen engagiert, wo er u.a. die Rolle des Grafen Almaviva in "Die Hochzeit des Figaro", die Titelrolle in "Marat", Hans Scholl in "Die weiße Rose" und Fiorello und Figaro im "Barbier von Sevilla" spielte. Ebenfalls in Aachen und im Teatro Arriaga Bilbao übernahm er den Part des Ping in "Turandot". Zuletzt spielte er die Hauptrolle in Paul Hindemiths Oper "Neues vom Tage". Musicalerfahrungen sammelte er als Phädra und Mercedes in "La Cage aux Folles", als Sergeant Lefèvre in "Catharine" und als Aladdin in "Aladdin".

Axel Herrig studoval zpěv na Vysoké škole múzických umění v Kolíně a svá studia ukončil v roce 1992 s vyznamenáním. Pak získal angažmá v divadle v Cáchách (Aachen), kde hrál například role hraběte Almavivy ve "Figarově svatbě", titulní roli ve hře "Marat", roli Hanse Scholla ve hře "Bílá růže" a role Fiorella a Figara v "Lazebníku sevilském". V Cáchách a v divadle Teatro Arriaga Bilbao převzal part v roli Pinga v "Turandot". Nakonec hrál také roli v opeře Paula Hindemitha ve hře "Neues vom Tage". Hudební zkušenosti nasbíral také jako Phädra a Mercedes v "La cage aux Folles", v roli seržanta Lefevra ve hře "Catharine" a v roli Aladdina ve hře "Aladdin". 

Er betrachtet Berlin, das Theater des Westens und FMA - Falco meets Amadeus als große Herausforderung für seine künstlerische Arbeit. Die Rolle des Falco scheint ihm auf den Leib geschrieben zu sein, denn sie verlangt eine starke Persönlichkeit und keinen Imitator.

Berlín - Theater des Westens a muzikál FMA - Falco meets Amadeus - považuje za velkou výzvu pro svou uměleckou práci. Role Falca mu připadne jako "role na tělo" psaná pro něj, protože vyžaduje silnou osobnost, nikoli pouze imitátora. 

CD: All I ask

Axel Herrig

Axel Herrig - FMA

 

 

Axel HerrigVážení čtenáři,

patrně se pozastavujete nad tím, že jsem právě nyní zvolila téma MUZIKÁL FMA. Není to náhodou.

S radostí vám oznamuji, že se mi v minulých dnech podařilo navázat kontakt s hercem Axelem Herrigem na FACEBOOKU. Ani jsem v takový úspěch nedoufala a přiznám se, že jsem opravdu zaskočena příjemným seznámením s tímto člověkem, jehož jsem doposud měla v povědomí ve spojitosti s vídeňskou DISCO U4, kde jsem jej viděla vystupovat na jedné z četných vzpomínkových akcí NACHTFLUG 2008 dne 6.2.2008.

Axel HerrigAč si to sám Axel Herrig nemůže vzpomenout a uvědomit, stáli jsme spolu tváří v tvář. Bylo to toho osudného dne. Čekala jsem již v 7 hodin večer před vídeňskou DISCO U4 a viděla jsem jej přijet v doprovodu hezké brunetky. A dokonce jsem na chvilinku byla v centru jeho pozornosti - byla jsem výstředně oblečená a poutala jsem skutečně pozornost. A jen se usmívám při vzpomínce, jak si mne změřil okem znalce, pronesl pochvalné "hmm" a to už si jej odváděla dovnitř ta brunetka. Je to možná hloupost, nicméně pro mne je to úsměvná a pěkná vzpomínka. A pokud se stane, jak zní moje prosba, kterou pan Herrig přijal, pokusím se s ním udělat Interview pro zdejší stránku. Věřím totiž, že nejenom mne bude velice zajímat jeho vyprávění o roli Falca, jeho pocity, jeho vztah k samotnému Falcovi. Tak mi držte palce, ať se mi tato akce podaří.

Dagmara/Falco1957

A zde je několik prvních fotek tohoto velice sympatického herce

Axel Herrig

Axel Herrig

 

Axel Herrig

Axel Herrig

Axel Herrig - Caroline Perron - Prof.Stefan Weber

Disco U4 Wien am 6.2.2008 (Event: Gedenknacht Nachtflug 2008)

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1