NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO - CENA TELEVIZNÍHO DIVÁKA BEROLINA 1987 - FERNSEHMUSIKPREIS BEROLINA 1987, Part 1

Datum: 16. 11. 2008 0.18 | Autor: Falco1957 | 1127× | Kategorie: AWARDS | Komentáře: 0

 

Takže nejdříve ten snímek, kde Falco zpívá píseň Coming Home.

 

Falco - Coming Home

 

Začala jsem tedy u německé Wikipedie a dočetla jsem se toto:

 

http://de.wikipedia.org/wiki/Berolina

http://de.wikipedia.org/wiki/Fernsehpreis#Deutschland

 

Viele Berliner Firmen führen den Namen Berolina und es gab in der Vergangenheit viele Sendungen im Rundfunk und Fernsehen, wo auf die Berolina Bezug genommen wurde. Berolina ist auch der Rufname der Funkbetriebszentrale der Berliner Polizei.

Es gab auch einen Fernsehmusikpreis "Berolina" von ARD, ZDF und ORF, der in einer von Thomas Gottschalk moderierten TV-Show am 27. August 1987 an 15 Musiker und Bands verliehen wurde. Preisträger waren Falco, Münchener Freiheit, a-ha, Juliane Werding, Joe Cocker, Jennifer Rush, Peter Maffay, Engelbert, Chris de Burgh, Erste Allgemeine Verunsicherung, Tina Turner, David Bowie, ZZ Top, Clowns & Helden und Udo Jürgens.

Mnoho berlínských firem se jmenuje Berolina a minulosti bylo také odvysíláno mnoho pořadů, kde se hovořilo o Berolině. A je také cena televivizního diváka „Berolina" televize ARD, ZDF a ORF, která byla udělena 15 hudebníkům v televizní Show dne 27. srpna 1987, moderované Thomasem Gottschalkem. K nositelům ceny patří: FALCO, Münchener Freiheit, skupina a-ha, Juliane Werding, Joe Cocker, Jennifer Rush, Peter Maffay, Engelbert, Chris de Burgh, První všeobecná pojišťovna, Tina Turner, David Bowie, klub ZZ Top, Clowns and Helden a Udo Jürgens.

No, vidím tam jméno David Bowie, Falcův oblíbenec a moc by mne zajímalo, copak si asi oba zpěváci spolu pověděli. Ten rozhovor jsem, bohužel, ještě nikde nenašla. Ale zato jsem našla info o Berolině jakožto kulturní památce. Tady jsou:

 

 

Cena televizního diváka - Fernsehpreis-Statue

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1