NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Z Archívu Falco - fóra: Výhra v soutěži a krásný obrázek od Lucy

Datum: 20. 7. 2008 3.40 | Autor: Falco1957 | 1437× | Kategorie: ARCHÍV FALCO-FÓRA | Komentáře: 0

 

 

Z Archívu Falco - fóra

 

 

Výhra v soutěži a krásný obrázek od Lucy

 

 

V červnu 2008 byla vyhlášena u Webbyho Adriana Scholze v Německu na www.falco.de.gg jedna soutěž. A bylo v ní pět otázek na téma životopisného filmu „Falco - Verdammt wir leben noch!". Jako výhra bylo vyhlášeno několik cédéček se soundtrackem k filmu, nebo žluté tričko s emblémem filmu.

V té době ještě existoval Blog o Falcovi ve své plné kráse a jeho rubrika č. 40 byla přeplněná informacemi o tom filmu. Věděla jsem všechny odpovědi. Jenže, jak už jsem psala na fóru, já mívám štěstí spíš v lásce, než ve hře. A kdybych tam odpověděla, určitě bych žádnou cenu nevyhrála. A tak jsem tedy napsala na Falco-fórum a vyzvala jsem ostatní, ať do toho Německa napíšou. A měly jsme tam holky z toho legraci, Phoebe90 si ještě povzdechla: "Bylo by to fajn, kdyby někdo od nás vyhrál." Pak se ovšem na tu hru nějak pozapomnělo.

 

 

A kuk! Sedím takhle jedno odpoledne v haldě svých cédéček a dývek rozložených po počítači i psacím stole, a najednou mi píše na ICQ Lucy. "Hele, později, nemám čas. Uklízím cedla a jsem tu zavalená a musela bych najít nejdřív klávesnici, abych ti mohla napsat", tak trošku jsem ji odbyla, ale ona mi najednou poslala přes ICQ německý dopis. No, nemohla jsem věřit svým vlastním očím... ona vyhrála jednu z cen. No, to je panečku, šlupka. A dostane tričko, v Německu si nás všimli. Sláva, sláva sláva!

 

A že jsme s Luckou pořád vymýšlely, jak rozproudit diskusi na fóru, hned jsme vyhlásily na tom našem fóru další soutěž: Kdo uhádne vítěze, který vyhrál v té německé soutěži? Ten taky dostane cenu. A tu naší „fórovou" soutěž zase pro změnu vyhrála Phoebe90. A tak jsme se vzájemně obdarovaly. Lucy vytvořila tenhle krásný modrý obrázek Falca, to je tady pod textem a, zarámovaný do modrého rámečku, jej jako dárek poslala Phoebe jako vítězce a mi jako čestné nápovědě.

Lucy, mockrát obě s Phoebe děkujeme na tak krásný obrázek, já ho mám nad písíčkem, abys byla pořád u mě. A fakt se ti teda povedl. Ale, ...sakra, kde máš to vítězný tričko z toho Německa?

Odkazy na jednotlivé části diskuse na Falco-fóru:

 

 

 

HRA O VÝHRY - Dagmařina výzva na fóru

SOUTÉŽ O ZAJÍMAVOU CENU - na Falcofóru

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

 

Bekanntgabe der Gewinner des Gewinnspiels

 

Vyhlášení výherců soutěže o výhry

 

 

Lucie - tričko - výhra

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1