NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falcův pražský koncert u Křižíkovy fontány, 1991, video - Der Kommissar

Datum: 3. 12. 2009 5.58 | Autor: Falco1957 | 1452× | Kategorie: ARCHÍV FALCO-FÓRA | Komentáře: 0

 

Falco - Der Kommissar (Praha Live 1991)

Na tomto místě  byla nahrávka skladby Der Kommissar, kterou nahrál na You Tube slovenský webmaster Martin Čavara, alias Smeke.

ODSTRAŇUJI JEJ.

Když jsem webmastera Čavaru v minulých dnech žádala, aby ze svého webu odstranil můj překlad životopisu Caroline Perron, který ode mne bez mého svolení okopíroval, ohradil se v dopise, který se ani neobtěžoval zaslat mně, ale zaslal jej pouze přes Lucy Hendrychovou, že i já zveřejňuji jeho práci - že zveřejňuji tento klip, který je jeho.

Z tohoto důvodu tento klip odstraňuji. A to jak zde, tak i na této adrese, kde byl také umístěn:

http://falco1957.sblog.cz/

(stejnojmenný článek)

Je to na důkaz, že já ctím přání ostatních, byť je to přání poněkud zvláštní. Klip snad nahráním na You Tube poskytl k dispozici ostatním. Takto jsem nahrávky z You Tube brala já. Vidím však, že jsem se mýlila, není tomu tak. Nechci ale, aby zde vznikl dojem, že potřebuji k vydávání na mých stránkách výsledky cizí práce. Pokud používám něčí materiály, je to na základě obapolné dohody a se souhlasem autora. A já vidím, že panu Čavarovi vadil tento klip na mé stránce.

Výsledky naší práce, tj. práce Lucy Hendrychové a mne - sestřih dokumentu ČT1 168 hodin, v němž jsou rovněž záběry z Falcova pražského koncertu a mnoho dalších informací, obrázky a krásné animace, si můžete prohlédnout v této rubrice našeho Nového blogu o Falcovi:

http://falco1957.mujblog.info/prag-1991/

Webmasteru Čavarovi se omlouvám, že jsem zde použila jeho příspěvek, již se to nestane. Jeho příspěvky z You Tube nebudu na svém webu používat a prosím o to i ostatní webmasterky z Falco-fóra, které patří k mým přátelům. Máme vlastních materiálů dost, nepotřebujeme dokumenty někoho, kdo se k nám nehlásí.

 A webmastera Čavaru znovu žádám, aby i on následoval mého příkladu a odstranil ze svého webu odcizené překlady životopisu Caroline Perron. Jinak budu muset postupovat tak, jak jsem jej již informovala v dopise, na nějž se mi ani neobtěžoval odpovědět. Pokud tedy zcizené materiály nebudou od straněny do týdne od zaslání mého dopisu panu Čavarovi, podám na něj stížnost Administraci s požadavkem napomenutí a odstranění mých překladů. A pokud se situace bude opakovat, tak s požadavkem zastavení provozu stránky, na níž zcela evidentně dochází k plagiátorství.

A také žádám pana Čavaru, aby se zamyslel sám nad sebou a nad svým podivným jednáním, z něhož zcela evidentně opět vyznívá provokatérství a nechuť ke vstřícné komunikaci. On totiž požaduje, abych jej poprosila, aby ukradený překlad odstranil. Fíha, na Slovensku teda opravdu někteří webmasteři mají smysl pro humor!!!

Webmaster Dagmara


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1