NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de http://www.falco-fr.com/ http://www.falco.at http://www.falcofanclub-berlin.de http://www.falco.de.gg / http://www.falcollection.at http://www.falcoderfilm.de/ http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco - Verdammt wir leben noch - Gewinnspiel beim Adrian Scholz, die Gewinnerin Zuzana Slovíková

Datum: 8. 12. 2008 7.30 | Autor: Falco1957 | 1645× | Kategorie: ARCHÍV FALCO-FÓRA | Komentáře: 0

 

 •  

  Falco1957 Falco1957 - 07.12.08 19:04:10

  Děckááááá, Falknerin vyhrála u Adriana dývkóóó!!!
  Podívejte se všichni na Gewinnspiel u Adriana Scholze na www.falco.de.gg a jásejte a gratulujte, jedna z nás zase vyhrála!!!
  Pamatujete se na soutěž o ceny o filmu Falco - Verdammt? Jak jsem vás lákala, ať se zúčastníte. No a je to tady, Zuzko, Falknerinko naše zlatá, máš jednu ze tří výher!!! Češi umí!!! Češi konkurujou německým fanouškům!!! Zuzko, vstávej od učení, zkoušky máš až 9. ledna, pojď se radovat!!! GRATULUJU TI, JSI JEDNIČKA !!!
   :-D

  • reagovat

   LucieHendrychova LucieHendrychova - 07.12.08 19:09:14

   RE: Děckááááá,...
   Taky se přidávám ke gratulaci - vím o čem mluvím :-D Já mám doma tričko :-))

  • reagovat

   gobrda.SG gobrda.SG - 07.12.08 19:29:38

   RE: Děckááááá,...

   Tý jo GRATULUJU! :-)
   • reagovat

    Die.Falknerin Die.Falknerin - 07.12.08 19:34:38

    RE: Děckááááá,....
    Ďakujem vám :-)) Je to skvelé, vôbec som nečakala, že by som mohla vyhrať. No za všetko vďačím najmä Dáške, ktorá nás tu o tej súťaži informovala a dokonca bola taká milá, že rovno pripísala aj správne odpovede ;-) Dáši ešte raz veľká vďaka :-))

  • reagovat

   phoebe90 phoebe90 - 07.12.08 20:10:01
   RE: Děckááááá,...
   hej jo..dobrý.. :-)) ...to je skvělá zpráva....já se přidávám ke gratulaci...... :-)

    

 

Hra o 3 DVD u Adriana Scholze skončila, známe výherce. A jásejme, gratulujme, oslavujme. Zase je jedním z výherců členka našeho českého Falco - fóra, Zuzka - Die Falknerin. A je to super a je ho vynikající. Zuzka je totiž také jednou z překladatelek pro tento Nový blog o Falcovi.

 

Zuzko, jsi super, jsi třída. Gratuluji ti za všechny a děkuju ti na iniciativu a odvahu odpovědět v té německé soutěži. Budiž tvá odměna motivem pro ostatní, aby se, stejně jako ty, zúčasňovali takovýchto akcí, aby se tak zvyšoval zájem o Falca. A Tobě, která tímto vstupuješ do naší galerie vítězů k Lucy Hendrychové, která před časem vyhrála v obdobné soutěži žluté tričko s emblémem filmu Falco - Verdammt, předávám ještě jeden dárek.

Je to fotka Falca, velice vzácná a velice stará a unikátní. Je z roku 1990 a informace k ní (Falcova tehdejší autogramová adresa a článeček o něm), stejně jako sama fotka, pocházejí z příloh rakouského časopisu RENNBAHN - EXPRESS č.6 a 7/8 z léta 1990. Jsou z mé soukromé sbírky, koupila jsem si tenkrát ten časopis v Rakousku.

Tak ještě jednou, všechno nejlepší.

Dagmar, autorka

 

 

 


Komentáře
[1] 08.12.08 17:21:04 Zuzana
Ďakujem ti Dášenka ešte raz. Tá fotka je fakt super, vidím ju prvý krát v živote, máš naozajstné unikáty v tvojej Falco zbierke.
 
[2] 09.12.08 22:29:00 Dáša
No vidíš, jak jsem stará? V roce 1990, to je datum té fotky, jsem už Falca asi tak tři roky obdivovala. To už mi bylo 35 let. A někteří jste se v těch letech narodili. A je to úžasný, že si i přes tenhle věkový rozdíl rozumíme.


 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1