NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Der Kommissar - videoanimace ze stařičkého nekvalitního klipu

Datum: 18. 7. 2008 23.37 | Autor: Falco1957 | 1320× | Kategorie: ANIMACE | Komentáře: 0

 

 

Der Kommissar - videoanimace ze stařičkého nekvalitního klipu

(Animace pro Jitku z Počernic za ty přívaly informací, které mi dodává na nový blog. Jituš - děkuju, jsi kost, tohle jsem od tebe fakt nečekala. A vyrobím ti i tvého oblíbeného Amadea.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teď výklad, jak jsem tenhle zázrak vyrobila:

Co nejde zvětšit, jde zmenšit, aneb, radíme si, jak umíme. Tahle animace už ostřejší nebude, klip byl jedním z prvních v historii vzniku videoklipů, však Falco byl také jedním ze zakladatelů této moderní éry. Videa, videoklipů.

No a když nechceme, aby se nám poničily při zpracování barvičky a odstíny klipu, z rozmazaných obrázků zkusíme udělat texturované. Takže - Falco na plátně, jako vzácná kresba ze středověku. Taky řešení. Umělecké.

Napište mi do komentářů váš názor, jak se vám to líbí. A já mezitím vyrobím ještě tu druhou sekvenci - Falco utíkající před policií ve ztemnělých vídeňských ulicích. A tobě, Jitko, ještě jednou děkuju za pomoc. Jsi fakt hvězda.

Dagmara, autorka

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1