NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

AKTUELLE NEWS - NEJNOVĚJŚÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Datum: 28. 12. 2009 16.58 | Autor: Falco1957 | 1751× | Kategorie: AKTUELLE NEWS | Komentáře: 0

 

 

Vážení čtenáři,

Na tomto blogu došlo k jisté neodstranitelné poruše. Přírustky, tedy nové články, již nebudete moci vidět v seznamu článků, který se vždy zobrazoval v náhledu na této adrese:

http://falco1957.mujblog.info/

Zobrazuje se pouze článek s vánočním přáním, a to v celém náhledu a není tedy možno zjistit předchozí přidané články. A tento článek se postupně přesouvá z rubriky do rubriky a nedá se odstranit.

Tato závada je patrně již neodstranitelná. Blog není tak lehké přesunout na jinou adresu, je už příliš rozsáhlý, a já proto volím následující prozatímní řešení:

Při vstupu na blog vždy klikněte na rubriku AKTUELLE NEWS a uvidíte tento článek s názvem FALCO NEWS - který pojímejme jako PŘÍRUSTKY NA BLOGU. A v něm pak naleznete vzestupně řazený seznam nově přidaných článků a jejich odkazů, které jsou již funkční.

Doufám, že toto řešení nebude na závadu a že si na něj všichni zvykneme. Zároveň se co nejrychleji pokusím vymyslet jiné a přijatelnější řešení.

 

Za tyto potíže se omlouvá

Dagmara/Falco1957

 

 

 

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍRŮSTKY NA BLOGU - AKTUELLE NEWS

27.12.2009 - Video a foto z oslavy Falcových 30. narozenin ve vídeňském Café Hawelka

http://falco1957.mujblog.info/falco-im-privatleben/17-02-1987-falco-feiert-seinen-30-geburtstag-im-cafe-hawelka

 

27.12.2009 - Video „Falco - Stil-Ikone der 80er Jahre"

http://falco1957.mujblog.info/falco-tv-sendungen/falco-stil-ikone-der-80er-jahre

 

23.12.2009 - Vánoční přání všem fanouškům (tzv. cestující článek)

http://falco1957.mujblog.info/hommage-gedenktage/vesele-vanoce

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1