NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco im Studio - DATA DE GROOVE 1990

Datum: 16. 9. 2010 4.29 | Autor: Falco1957 | 5258× | Kategorie: ZU BESUCH BEI FALCO | Komentáře: 0

 

Ahoj, lidičkové!

Po téměř dvouměsíční přestávce začínám opět vydávat. S restaurovanými programy, avšak s dosud nevyřešenými problémy na našem diskusním fóru, z něhož administrace jaksi záhadně umazává dvacítku příspěvků denně. Mno, asi zas nás někdo chce ničit a zase si na nás stěžuje. 

 

Vykašleme se teď ale na parchanty typu "Falcoleti" a věnujme se další sérii překrásných videí, která nám (jako houby po dešti) přibývají na Youtube. Tentokrát je to FALCO VE STUDIU v roce 1990 při přípravě alba DATA DE GROOVE.

 

Před časem, někdy na jaře, jsme se s mou tehdejší blogovou spolupracovnicí Lucy_cz (která, jak mi nedávno sdělila, "již Falca nedělá" a proto jsme ukončily spolupráci) připravovaly video, na němž byl Falco ve studiu. Video bylo nevydařené a nekvalitní a já jej tehdy proto nezveřejnila. Dneska ale můžu uvést stejné, ba ještě hezčí snímky. Tady jsou, podívejte. Kvalitní a překrásné.

Dagmara/Falco1957

 

 

 Falco im Studio Part 1
Falco im Studio in England um sein Album Data de Groove zu produzieren

alternativní nahrávka:  

http://de.tinypic.com/m/bjh5sp/3


 

Falco im Studio Part 2

alternativní nahrávka: 

http://de.tinypic.com/m/bjh641/3

 

Falco im Studio Part 3

alternativní nahrávka: 

http://de.tinypic.com/m/bjh6bn/3

 

No a ještě dvě překrásná videa. Je to rozhovor, který měl Falco po příjezdu do Anglie, tedy před návštěvou studia, v němž jsme jej právě viděli.

 

Falco Interview in England Part 1

 

alternativní nahrávka:

http://de.tinypic.com/m/dbgm4p/3

 

 Falco Interview in England Part 2

alternativní nahrávka:

http://de.tinypic.com/m/dbgmx1/3

 

Z těchto videí jsem pořídila foto, které, jak doufám, brzy budu moci zveřejnit ve formě diashow zcela nového typu.


 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1