NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Vídeňský deníček - Úvod

Datum: 23. 10. 2008 0.56 | Autor: Falco1957 | 1353× | Kategorie: WIENER TAGEBUCH I | Komentáře: 0

 

Wiener Tagebuch

 

 

WIENER TAGEBUCH

Vídeňský deníček - Úvod

 

 

Dámy a pánové,


Blíží se nám sezóna  cestování a leckteří z vás  se budete chtít podívat také za naším milovaným Falcem do Vídně.

Přerušuji teď vydávání ostatních článků  a začínám vydávat novou rubriku. Jmenuje se WIENER TAGEBUCH - VÍDEŇSKÝ DENÍČEK.

Měla jsem ji již na předchozím webu, tom smazaném, a bylo tam velice pěkné vyprávění, za které jste mne chválili. Líbilo se proto, že to byla autentická reportáž  psaná přímo z Vídně, plná zážitků a pocitů.

Vídeňský deníček v původní podobě už není a nikdy nebude. Zmizel spolu s pirátským smazáním mých webů a hostingů, zálohu mi pak zničil opravář PC, který ji omylem smazal také. Inu, mazání cenných informací jde opravdu každému! A já tedy znovu musím napsat celou tu historii, která však již nikdy nebude přímou reportáží plnou dojmů a bezprostředních zážitků, ale snad přecejen alespoň pěkným vyprávěním a mojí překrásnou vzpomínkou, o niž se chci spolu s vámi podělit.

 

Články budu psát podle fotek, které nejdříve vložím a k nimž budu připisovat přímo do PC text. Toto považuji za nejlepší metodu, nejautentičtější vyprávění. Snad nic nevynechám, snad se mi podaří zvěčnit zde u Falca  vzpomínky na mou nejkrásnější dovolenou v životě.

 

Prosím vás o shovívavost, text článků budu měnit podle toho, tak se rozvzpomenu na jednotlivé zážitky, leckdy budu možná ještě zpětně dopisovat. Vraťte se tedy i do již přečtených článků, naleznete časem snad naprosto kompletní vzpomínky. Přeji vám co nejlepší zábavu a pokoukání. A pokud se taktéž vypravíte do Vídně a budete chtít zvěčnit své vzpomínky i když nemáte vlastní web, přihlaste se u mne. Zde na Falco-webu vám ráda dám možnost vyprávět vaše zážitky ostatním fanouškům.

Dagmara, autorka

 

 

Wiener Tagebuch

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1