NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Vzkaz čtenářům od autorek tohoto webu

Datum: 3. 4. 2009 12.16 | Autor: Falco1957 | 1267× | Kategorie: Vzkazy komukoliv | Komentáře: 0

 

Vzkaz členářům od autorek tohoto webu

Milí lidičkové, co chodíte sem k nám za zpěvákem Falcem, ať už abyste se dozvěděli něco nového a pěkného, co jste ještě nevěděli, nebo si třeba poslechnout jeho songy a podívat se na jeho obrázky.

Jak jste si všimli, vzniká nová webovka, začínají zde přibývat článečky a denně zde vidíte něco nového. Leckteré články vám připadají povědomé, jsou tu ale již i novinky. Tato webová stránka je, nebo by měla časem být, výsledným produktem, souborem všech našich informací, vědomostí a znalostí o zpěváku Falcovi.

Informace ale v současné době sdružujeme ze tří starších webových stránek, které likvidujeme. Zároveň tento web doplňujeme o nové informace a o články, které jsme po pirátském zničení Blogu o Falcovi, který se jmenoval FALCO IS COMING HOME a byl na této http://cominghome.sblog.cz/ našly v archívu Google, či které jste se spolu s námi pokusili obnovit a zaslali nám je.

Prosíme vás proto o trpělivost.

V prvních dnech, týdnech a měsících budou zdejší články tak trochu neurovnané. Není divu, v našich archívech je celkem 1100 článků. Bude to změť, která se ale postupně srovná do krásných a přehledných rubrik, které by měly být opravdovou PROMOTION zpěváka Falca.

Články a obrázky ale odtud nelze kopírovat. Blog je opatřen speciálním kódem, protože jsme zjistily, že naše články včetně překladů textů na svém webu vydávají i někteří webmasteři, kteří se neštítí ukrást přeložený text a vystavit si jej jako svoji práci. Mezi takovými je i slovenský webmaster používající nick Martinko Smeke a provozující svoji stránku pod názvem EMOTIONAL2002. Kopie našich článků ze zdejší rubriky o Caroline Perron tam naleznete v záhlaví návštěvní knihy. Jedná se o soubor článků o Falcově poslední přítelkyni Caroline Perron. A pan webmaster bohužel nereaguje na naše vzkazy o domluvě. Patří ke skupině osob, která provozuje českou stránku FALCO YOU ARE WONDERFUL. Je to skupina lidí, které ignorují požadavky ostatních, své weby znepřístupnili, uzavřeli se do vlastního klanu, a o slušných lidech rozesílají na Internetu pomluvy.

Články i veškeré materiály ale rády poskytneme slušným hodným lidem, kteří by si o ně napsali. A to i těm, kteří by naše překlady chtěli zveřejnit. Nejsme proti rozumné domluvě, vždyť se jedná o našeho drahého Falca. Kdo tedy budete chtít, stačí napsat na tuto adresu:

 Edelweiss666@seznam.cz   a domluvit se s námi.

Přidávání komentářů není v současné době z technických důvodů možné, pracujeme ale na odstranění této závady. Všechny vaše připomínky tedy očekáváme na výše uvedené mailové adrese.

Děkujeme za pozornost a přejeme vám pěkný pobyt na Novém blogu o Falcovi.

Webmaster Dagmara, alias Falco1957, alias Edelweiss666

Webmaster Lucie, alias Lucy_cz

 

Falco

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1