NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco v pořadech východoněmecké televize EIN KESSEL BUNTES

Datum: 27. 10. 2009 4.19 | Autor: Falco1957 | 2498× | Kategorie: VIDEOS | Komentáře: 0

 

Falco v pořadech východoněmecké televize

EIN KESSEL BUNTES

Falco - Ein Kessel Buntes

Skutečnost, že Falco  několikrát vystupoval i v pořadech východoněmecké televize EIN KESSEL BUNTES pro nás není novinkou. My starší ročníky si na jeho překrásná vystoupení ještě pamatujeme. Dnes vám ale přinášíme novinku - v roce 2009 vychází totiž nosiče se sestřihem nejlepších pořadů této televize. A na těch prvních dvou, které obsahují pořady z let 1972 - 1990, můžeme Falca vidět.

 

V prvním dílu:
13. Falco - Rock Me Amadeus

V druhém dílu:
32. Falco - Data de Groove

 

Pořady to byly opravdu hezké, takzvaná pravá Revue, tak trošku něco ve stylu líbivých Show slavného Petera Alexandera, kterou jsme zde nedávno uváděly a která měla na You Tube takový úspěch.

Starší čeští fanoušci si zajisté vzpomínají na obdobný pořad, který se vysílal zase pro změnu v české TV - jmenoval se „Čí jsou Hory Kavčí", nebo tak nějak, a byl vysílán ze studia pražského vysílače ČT na Kavčích Horách.

Dnes ještě uvádíme tyto nové nosiče jako novinku v rubrice VIDEO. Máme již pro vás ale také připraveny fotografie z těchto Falcových vystoupení a - no, to se máte na co těšit. Falco je na těch fotkách opravdu cool, ta tmavěmodrá barva saka mu padne stejně dobře, jako jeho krásně vytahané Jeans, které tak rád nosil. A brzy už tyto fotografie uvidíte, ale to již bude v rubrice LIVE AUFTRITTE - LIVE VYSTOUPENÍ.

A možná, že v té rubrice pak najdete ještě něco k Falcovi v pořadech EIN KESSEL BUNTES. Ale - nezakřikněme to...
Dagmara/Falco1957

Falco - Ein Kessel Buntes

 

 

Falco - Ein Kessel Buntes

 

 

Falco - Ein Kessel Buntes

 

 

Falco - Ein Kessel Buntes

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1