NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Moje úlety s grafickým prográmkem Micrografx Picture Publisher

Datum: 7. 9. 2008 23.41 | Autor: Falco1957 | 1661× | Kategorie: tvorba fanoušků | Komentáře: 0

 

Tak tyto moje „úlety", a vůbec tento článek,, to je už dnes historie. Jeden z prvních, který byl vydán na první verzi tohoto blogu, která se nazývala Falco-Fans-Welt. Byl to ten blog, jejž jsem ve strachu, že mi jej Falkenflug s Heldenem po rozchodu s nimi zničí, urychleně stěhovala v září 2007 na novou adresu a pak jsem jej přejmenovala na FALCO IS COMING HOME, neboli BLOG O FALCOVI.

 

A obrázky, jejichž větší část nyní uvádím, to byly moje první práce s počítačovou grafikou. No, tenkrát jsem se radovala nad touto „sérií a la mědirytina", dnes se tomu již usmívám. Už mám na tvorbu webu jiné prostředky. Ale přesto, je to vzpomínka na jaro 2007, na květen, v němž jsem tento článek vydala. Tak zkuste být na chviličku benevolentní a koukněte se, jak jsem tenkrát tvořila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak tahle fotka měla být tenkrát v mých začátcích vstupní stránkou na blog. Tak,, jak to má Lucka, nebo Adrian Schulz na http://falco.de.gg. Jenže jsem takový vstup nedokázala vytvořit. Tenkrát jsem nic nevěděla o tom, jak se zakládá web. Znala jsem akorát tak slovo „blog". Škoda, tohle foto v té správné velikosti, to by byla nádhera.

A bonbónek na závěr... nejkrásnější foto. Líbí se nám oběma, mně i Lucce. A komu by taky ne. Jak jsem již kdysi psala, je to Falco v té nejkrásnější - ďábelské - podobě.

S úsměvem Dagmara, autorka

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1