NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO-TRIČKA - FALCO-SHIRTS

Datum: 24. 7. 2011 19.26 | Autor: Falco1957 | 12307× | Kategorie: tvorba fanoušků | Komentáře: 0

 

 

 

 

FALCO – TRIČKA

FALCO - SHIRTS

 

 

 

Ahoj, lidi. Konečně se mi trošku podařilo upravit si časový rozvrh a já zase budu trošku více vydávat tady na Novém blogu o Falcovi. Neb – posledního půl roku to za moc nestálo. Njn, holt když se někdo vrhne vydělávat…a je tam 12 hodin denně… To pak na Facebook, ani na blogování čas nezbude.

 

A první téma, již hodně dlouho rozpracované v mém kompu – jsou FALCO-TRIČKA.

 

Předpokládám, že jste nečekali na mé návrhy a sami si mezitím pořídili nějaké to „Falco-Bekleidung“. Ti z vás, co se zúčastnili nějaké té Falco-akce přímo ve Vídni, ti mají určitě originál-tričko odněkud… no třeba z U4. I já jich mám několik, ještě tu bude o nich řeč a já se vám v nich představím.

 

Dneska ale předkládám návrhy triček pro ty, kteří ještě neměli to štěstí a nemohli si pořídit originál pamětní tričko. Neb – každý slušný fanoušek by měl prezentovat na své hrudi toho, jehož hlas poslouchá, toho, jehož hudbu miluje. A je horké léto, takže je čas přímo stvořený pro pořízení nového trička, kterých v šatníku není nikdy dost.

Jo a abych nezapomněla – má to i své výhody: Když máte na sobě atraktivní tričko s podobiznou hezkého mužského, lidi koukají při setkání s vámi na něj a už si třeba ani nevšimnou všelijakých nedokonalostí ve vašem obličeji, na vašem účesu, či postavě. A hned se zvědavě ptají: „Jejda, ty máš pane tričko. Odkud to máš?“ No…a je po starostech.

 

Tak tady se mrkněte na několik mých návrhů,…a komu se chce, stačí jen nechat se inspirovat, pak pořídit návrh vlastní (podobiznu zpěváka v rozlišení cca 3500x3500 px), no a pak honem do nejbližší tiskárny v okolí. Potisk doneseného trička stojí tak asi tři sta korun, to snad má dnes u sebe každý. No a pak už – naparádit se a hurá do ulic, či na dýzu…nebo na rande…

 

Tak – ať se daří v novém Falco-tričku. Na Facebooku se mé návrhy velice líbily, snad budou i tady. Jo, jednotlivé návrhy najdete vyobrazené - jaky vždy - na mém FB-profilu "Webmasterin Dagmara Falco". A nezapomeňte: FALCO NIKDY NEZEMŘEL, ŽIJE V NÁS A V NAŠICH SRDCÍCH…!!!

 

Zdraví vás

Webmasterin Dagmara Falco

 

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1